Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - GÜÇLENEREK YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÜÇLENEREK YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

GÜÇLENEREK YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ
Hüseyin Özdemir Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda yapılan toplantı sonucu güçlenerek yeniden Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Seçildi.
05.01.2013 / 19:36


Yeni yılın ilk saatlerinden bu yana şok gelişmelerle sarsılan AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı, Temayül yoklaması sonucu sıcak bir bekleyişe geçmişti. Bununla eşdeğer olarak bir takım söylentilerle iyice gerginleşen ortam nihayet Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda yapılan toplantı ile son buldu. Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ile AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu'nun da katıldığı toplantıda karar alındı. Alınan bu karar neticesi ile Sarıyer İlçe Başkanlığı görevi yeniden Hüseyin Özdemir'in oldu. Ayrıca Şişli'de de aynı şekilde görevlendirme oldu ve iki başkana koltukları yeniden teslim edildi.

Ak Parti Sarıyer il Başkanlığı'nda alınan karar ilçe Başkanlarına da tebliğ edildi. Hüseyin Özdemir aldığı görev gereği yönetim kurulunu oluşturacak ve Sarıyer'e katılan Maslak, Ayazağa ve Huzur Mahalleleri'nden temsilcileride ekibine dahil edecek.