Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'DE AK PARTİ ARTIK TAMAM
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'DE AK PARTİ ARTIK TAMAM

SARIYER'DE AK PARTİ ARTIK TAMAM
"Türkiyenin Nabzı" Programında Konuşan Andy-Ar Başkanı Faruk Acar "İstanbul'da Ak Partiden CHP'ye geçmiş olan Belediyeler var Sarıyer, Kartal, Maltepe gibi, Bunların tekrar Ak Partinin eline geçmesi yüksek olasılık diyebiliriz Sarıyer'de bir kere Ak Parti tamam artık şu an itibariyle bunu görebiliyoruz." dedi.
26.12.2012 / 10:12
Dört araştırma şirketinin başkanı canlı yayına konuk oldu

Konsensus Araştırma Şirketi Genel Müdürü Murat Sarı, Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, Andy-Ar Araştırma Şirketi Başkanı Faruk Acar ve Genar Araştırma Şirketi Başkanı İhsan Aktaş Habertürk ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programında son anketlerini mercek altına aldılar. Buna göre "Türkiyenin Nabzı" Programında Konuşan Andy-Ar Başkanı Faruk Acar "İstanbul'da Ak Partiden CHP'ye geçmiş olan Belediyeler var Sarıyer, Kartal, Maltepe gibi, Bunların tekrar Ak Partinin eline geçmesi yüksek olasılık diyebiliriz. Sarıyer'de bir kere Ak Parti tamam, artık şu an itibariyle bunu görebiliyoruz. Ak Partinin mevcutta olan Belediyelerinde herhangi bir sıkıntı yok yine Fatih, Esenler, Kağıthane, Beyoğlu, Küçükçekmece gibi yerler Ak Partinin elinde" diye konuştu. Programda genel olarak Ak partinin oylarının seçimdeki oylarına göre %2.5 arttığı CHP'nin oylarının seçimdekine göre %1-1,5 atrttığı MHP'de ise kısmen bir düşüş olduğu söylendi.

İSTANBUL'DA TOPBAŞ-SARIGÜL YARIŞI

AK Parti belediyeciliği diye bir kavramın oluştuğuna dikkat çeken anketçiler Büyükşehirlerde partilerin ve aday gösterilmesi muhtemel isimlerin değerlendirmesini de yaptı. İstanbul'da halkın yüzde 53.6'sının Kadir Topbaş'ı istediğini söylediler.

GÜRSEL TEKİN İSTENMİYOR, SARIGÜL YÜZDE 40 CİVARINDA

CHP'nin İstanbul adayıyla ilgili bir değerlendirme yapan Andy-Ar İstanbul'dan adaylık düşünen Gürsel Tekin'e canlı yayında kötü bir haber verdi. Ankette CHP'lilerin Belediye Başkanı adayı olarak görmek istediği ismin Mustafa Sarıgül olduğunu ifade edildi. Sarıgül'ün oyu yüzde 40'lar civarında. Gürsel Tekin'in adaylığıyla ilgili yapılan araştırmalarda yüzde 1 gibi bir beklenti olduğunu gördük. Bunu çok açık söylüyorum. Şu anda CHP tabanı yüzde 40 gibi bir kesim Mustafa Sarıgül'ü bekliyor