Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ERCAN ACAR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ERCAN ACAR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ERCAN ACAR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Eşiyle birlikte geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Sarıyer Belediyesi'nin sevilen genç personeli 23 yaşındaki Ercan Acar için başkanlık binası önünde düzenlenen törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Sivas’ın Suşehri ilçesine uğurlandı.
20.12.2012 / 18:37


Dün akşam saat 18:00 sıralarında Bahçeköy Ormanı yolunda eşiyle birlikte geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden, Sarıyer Belediyesi'nin sevilen genç personeli 23 yaşındaki Ercan Acar için başkanlık binası önünde düzenlenen törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Sivas’ın Suşehri ilçesine uğurlandı.ŞÜKRÜ GENÇ "BUGÜN BİR OĞLUMU DAHA KAYBETTİM"

Ercan Acar için düzenlenen törende konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, "Bugün bir oğlumu daha kaybettim. Belediyemizde herkes tarafından seviliyordu. Uzun bir yolculuğa çıkan Ercan'ın, yolunun ışıklarla dolu olmasını diliyorum" diye konuştu. Başkan Genç, konuşması sırasında gözyaşlarını tutamadı. Yoğun kar yağışına rağmen törene katılan Belediyenin üst düzey yöneticileri mesai arkadaşları ve sevenleri genç yaşta hayata gözlerini yuman Ercan Acar için gözyaşlarına boğuldu.EŞİNİN DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Dün akşam saat 18:00 sıralarında Bahçeköy orman yolunda meydana gelen trafik kazasında Ercan Acar yaşamını kaybederken yanında bulunan eşi Derya Acar ise yaralanmıştı. Sarıyer Belediyesi'nin Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde çalışan genç çift daha 6 ay önce evlenmişlerdi. Derya Acar şu anda Maslak Acıbadem Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde, durumu ise ciddiyetini koruyor. Arkadaş akraba ve sevenleri Derya Acar'a dua ediyorlar.