Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - GENÇLİK VE SPOR BAKANI SUAT KILIÇ TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULUPLERİ BAŞKANI ALİ DÜŞMEZİ ZİYARET ETTİ
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GENÇLİK VE SPOR BAKANI SUAT KILIÇ TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULUPLERİ BAŞKANI ALİ DÜŞMEZİ ZİYARET ETTİ

GENÇLİK VE SPOR BAKANI SUAT KILIÇ TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULUPLERİ BAŞKANI ALİ DÜŞMEZİ ZİYARET ETTİ
Spor Bakanı Suat Kılıç, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Ali Düşmez’i ziyaret ederek Amatör Spor Kulüplerine katkılarından dolayı tebrik etti ve yapılmak istenilen çalışmalarla ilgili bir çok yeniliğin sözünü de verdi.
17.12.2012 / 17:50


Spor Bakanı Suat Kılıç, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Büyükşehir Meclis Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ ile birlikte Türkiye Spor Kulüpleri Başkanı Ali Düşmez’i ziyaret ederek yaklaşık 4 buçuk saat süren bir toplantı yapıldı. Toplantıda spora ait ne varsa enine boyuna konuşuldu masaya yatırıldı. Amatör spor kuluplerine daha iyi hizmet verebilmek için modernize edilen Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleşen ziyaret ve toplantı samimi bir havada geçerken, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Ali Düşmez Bakan Suat Kılıç ve beraberindekileri Modernize edilen Orhan Saka Amatörler Evi’ni gezdirdi. Başkan Düşmez yapılan çalışmalarıyla ilgili bilgi verirken Amatör Spor Kulüplerine yönelik ilerleyen dönemlerdeki plan ve projelerinden de bahsetti.

SPOR BAKANI SUAT KILIÇ, BAŞKAN DÜŞMEZ'İ TEBRİK ETTİ

Spor Bakanı Suat Kılıç başarılı çalışmaları ve Amatör Spor Kulüplerine yaptığı olumlu katkılarından dolayı, Başkan Ali Düşmezi tebrik ederek ayrıca modernize edilen Orhan Saka Amatörler Evi’nin yeni halini çok beğendiğini sözlerine ekledi. Başkan Düşmez Spor Bakanı Suat Kılıç’tan mevcut ilerleyen dönemlerdeki spora ait proje ve yapılmak istenilen çalışmalarıyla ilgili bir çok yeniliğin sözünü de aldı.BAŞKAN DÜŞMEZ MİSAFİRLERİNE YEMEK VERDİ


Spor Bakanı Ali Düşmez daha sonra restorasyonu yeni tamamlanan restoran bölümünde Türkiye Amatör Spor Külüpleri Başkanı Ali Düşmez ve beraberlerindeki Amatör Spor Kulüpleri üyeleriyle yemek yediler. Amatör Spora daha nice yararlı tesisler ve yararlı çalışmalar yapılması temennisiyle Bakan Kılıç ve beraberindeki heyet Sarıyer’den ayrıldı.