Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BALTALİMANI'NDA KAZA
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı
Atamızı Özlemle Anıyoruz 1881-193∞

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BALTALİMANI'NDA KAZA

BALTALİMANI'NDA KAZA
Baltaliman'nda yağmurdan kayganlaşan yolda virajı alamayan minibüs elektrik direğine çarptı. Devrilen araçta sıkışan 2 kişi itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak hastaneye sevkedildi.
17.12.2012 / 12:02


MİNİBÜS ELEKTRİK DİREĞİNE ÇARPTI

Baltaliman'nda yağmurdan dolayı kayganlaşan yolda virajı alamayan bir minibüs elektrik direğine çarptı. Çarpmanın etkisiyle devrilen araçta sıkışan 2 kişi olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak hastaneye sevkedildi.Alınan bilgiye göre; Baltalimanı yolu üzerinde seyir halinde giden 34 FE 4657 plakalı İSKİ’ye ait kanalizasyon görüntüleme aracının sürücüsü Gökhan Öztel, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda virajı alamayarak elektrik direğine çarptı. Çarpmanın etkisiyle devrilen minibüste bulunan sürücü Gökhan Öztel ve yanında bulunan Nevzat A. isimli şahıs devrilen araç içerisinde sıkıştı. Daha sonra olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulans sevk edildi. Bu sırada bir şahsın devrilen minibüsün üzerine çıkarak itfaiye yardımcı olması dikkat çekti. Şahıs yan dönmüş minibüsün üzerinde itfaiye ekiplerine yaralıları nasıl kurtaracaklarını anlatması üzerine ilginç görüntüler oluştu. Polis şahsı vatandaşları olay yerinden uzaklaştırmak için güçlük çekti. Daha sonra araç içerisinde sıkışan yaralılar itfaiye ekipleri tarafından çıkartılarak Şişli Etfal Hastanesi’ne götürüldü.

"BU YOLDA VİRAJLAR ÇOK KESKİN YOL HATALI"

Öte yandan, vatandaşlar ise aynı yerde çok sayıda kaza olduğunu söyleyerek, “Bu yolda virajlar çok keskin. Yol hatalı, her gün kazalar oluyor, insanlar ölüyor” derken bazı vatandaşlar da “Yol hatalı olabilir ama sürücüler çok hızlı gidiyor. Geceleri ralli yapıyorlar” diye karşılık verdi.

Başka bir yere gideceği için araca binmediğini ifade eden başka bir vatandaş da, “Bende bu aracın içerisinde olacaktım ama başka bir yere gidince bu aracın içerisinde olmadım. İnşallah sağlık durumları iyidir” diye konuştu. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor .