Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SAKARYA'YI FETHETMEYE GİDİYORUZ.
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SAKARYA'YI FETHETMEYE GİDİYORUZ.

SAKARYA'YI FETHETMEYE GİDİYORUZ.
Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Hakan Şengül Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner'e iddalı açıklamalarda bulunarak "Sakarya'dan 3 puan ile döneceğiz" dedi.
14.12.2012 / 15:11


Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı Hakan Şengül Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner'e iddalı açıklamalarda bulundu. "Sakarya'dan 3 puan ile döneceğiz." Sarıyer'de gündem Sakaryaspor deplasmanı... Genel Kaptanlık görevine geldiği ilk haftada galibiyet gören Hakan Şengül, Kahramanmaraşspor önünde elde edilen galibiyetin hiçte kolay olmadığını, maç öncesi teknik heyet ve futbolcularla çok ciddi bir toplantı gerçekleştirdiğini belirtti.

"FUTBOLCULARIMIZIN YETERSİZ OLDUĞU GÖRÜŞÜNE KATILMIYORUM"

Sezon öncesi Sarıyer'e transfer olurken masadaki performanslerını sahada göremediklerini futbolculara ilettiğini açıklayan Şengül "Her takımın inişli çıkışlı zamanları olur fakat sondan ikinci sırada olmamız kabul edilemez bir durum ve bu tablo Sarıyer'in tarihine ve ismine hiç yakışmıyor" dedi. Sarıyer'de yönetici olmakla birlikte esas amacının futbolculara abilik yapmak ve onların tüm sorunlarıyla içtenlikle ilgilenmek olduğunu açıklayan Şengül "Futbolcularımızın yetersiz olduğu görüşüne katılmıyorum. Tek eksikliğimiz takım içerisinde ki arkadaşlığın henüz tam oturmamış olmasıdır. Sevginin ve yardımlaşmanın biraz daha üst seviyelere ulaşmasıyla birlikte takımımız bu kötü günleri atlatacaktır. Genel Kaptanlığa geldikten itibaren bu konu üzerine yoğunlaştığımı söylemeliyim. Bundan böyle taraftarlarımız sahada birbirleri için mücadele eden ve terinin son damlasına kadar yardımlaşmayı görev bilen bir takım izleyecekler. Sakaryaspor deplasmanı bizim en kritik maçımızdır, eğer bu deplasmandan 3 puan alırsak, önümüzdeki hafta evimizde oynayacağımız Giresunspor müsabakasına müthiş bir moralle çıkarız. Üst üste oynayacağımız bu iki rakipte şuanda bizim küme düşme hattındaki rakiplerimiz, bu müsabakaların her biri üç değil 6 puanlık maçlar."

"SAKARYA'DAN ÜÇ PUAN İLE DÖNECEĞİZ"

Hakan Şengül sözlerini "Şuan takım olarak kenetlenmiş konumdayız. Sakaryayı fethetmeye gidiyoruz bu deplasmanda alacağımız 3 puana inancımız tam. Önce Sakaryaspor'u yeneceğiz, sonra evimizde ağırlayacağımız Giresunspor'u da eli boş göndererek 2 haftayı 6 puanla kapatacağız. Futbolcularımıza sonuna kadar güveniyoruz" diye noktaladı.