Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARI PLATFORM OLAĞAN KONGRE İLE YÖNETİM LİSTESİNİ YENİLEDİ
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARI PLATFORM OLAĞAN KONGRE İLE YÖNETİM LİSTESİNİ YENİLEDİ

SARI PLATFORM OLAĞAN KONGRE İLE YÖNETİM LİSTESİNİ YENİLEDİ
Son yıllarda yaptıkları etkinliklerle Sarıyer'in en önemli sivil toplum kuruluşu haline gelen Sarı Platform Derneği olağan genel kurul yaptı ve yönetim listesini yeniledi.
04.12.2012 / 10:55


Son yıllarda yaptıkları etkinliklerle Sarıyer'in en önemli sivil toplum kuruluşu haline gelen Sarı Platform Derneği olağan genel kurul yaptı. Dernek Başkanı Mustafa Bakır'ın tek aday olarak girdiği olağan genel kurulda, eski yöneticilerin daha çok komisyonlara ve mahalle başkanlıklarına ayrılması nedeniyle yönetime bir çok yeni isim de girdi.MUSTAFA BAKIR: "HEDEFİMİZ DAHA GÜÇLÜ BİR YÖNETİM KURMAKTI"

Yaptığı açıklamada "Hedefimiz daha güçlü bir yönetim kurmaktı ve bunu da başardık diyen" Mustafa Bakır, Sarı Platform Derneği Yönetimi olarak bundan sonra daha da aktif şekilde görev yapacaklarının altını çizerek "Mevcut yönetimden hiçbir arkadaşımız oluşumumuzun dışında kalmayarak, gerek komisyonlarda, gerek mahalle başkanlıkları şeklinde görevlerine devam ediyorlar" şeklinde konuştu.

Sarıyer’deki sivil toplum kuruluşları arasında aktif çalışmalarıyla öne çıkan Sarı Platform Derneği, üye sayısını her geçen artırıp, faaliyet alanını genişleterek çığ gibi büyüyor. Sarıyerde sevilen sayılan birçok ismin yeraldığı liste aşagıda yeraldığı gibidir.