Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - KAYMAKAM ÖMER KARAMAN TAVLADAKİ BAŞARISINI BELGELEDİ
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KAYMAKAM ÖMER KARAMAN TAVLADAKİ BAŞARISINI BELGELEDİ

KAYMAKAM ÖMER KARAMAN TAVLADAKİ BAŞARISINI BELGELEDİ
Kaya İzmir Thermal & Convention'da düzenlenen 2012 Sezonu Final Tavla Turnuvası'nda Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman 3. oldu.
04.12.2012 / 09:39


Sarıyer'in sevilen, sıradışı Kaymakamı Ömer Karaman futbol ve bilardo marifetleriyle bilinirken tavladaki başarısı da artık belgelendi. İzmir'de, iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri, Kaya İzmir Thermal & Convention'da düzenlenen 2012 Sezonu Final Tavla Turnuvası'nda bir araya geldi.

Mücadele içinde geçen turnuvada, İzmir Valisi M. Cahit Kıraç birincilik kupasını Elazığ Eski Milletvekili Mustafa Gül'den, İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay ikincilik kupasını Orkide Yağları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay'dan, Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman üçüncülük kupasını Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl'dan aldı. Turnuvanın en centilmen oyuncusu seçilen Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ahmet Göksen madalyasını Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça'dan alırken, Türkiye ihracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi ve Kolombiya Fahri Konsolosu Eli Alharal gelecek vadeden tavla oyuncusu madalyasını Anadolu Madencilik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kürkan'dan aldı. İş Adamı Ahmet Küçükbay, uluslararası tavla turnuvalarına katılmak için özel bir ders ile hazırlıklara başladığını açıkladı. Kaya İzmir Thermal&Convention ve Orkide Yağları'nın sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda keyifli anlar yaşandı.

Sarıyerin renkli kişiliğiyle tanınan Kaymakamı Karaman, daha önce halı sahalarda sergilediği futbol marifetlerine ek olarak, bilardoda da iddialı olduğunu objektiflere göstermişti. Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen 2012 Sezonu Final Tavla Turnuvası'nda da 3. olması sebebiyle Sarıyer Yenigün Gazetesi Yayın Kurulu olarak kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.