Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BÖYLE İNTİKAM GÖRÜLMEDİ
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BÖYLE İNTİKAM GÖRÜLMEDİ

BÖYLE İNTİKAM GÖRÜLMEDİ
Sarıyer'de Türkmenistan uyruklu bir kadına tecavüz ettiği gerekçesiyle 1 yıl cezaevinde tutuklu kalan 33 yaşındaki M.K., Denetimli Serbestlik Yasası’ndan faydalanarak 2 hafta önce serbest kaldı.
26.11.2012 / 19:12


Yasa gereği her gün polis karakoluna gidip imza atmak zorunda olan M.K., önceki gün Sarıyer’de silah zoruyla bir araca bindirilip kaçırıldı. İddiaya göre Belgrad Ormanı’na götürülen M.K.ya silahlı 3 kişi zorla içki içirtip dansöz gibi oynattı. Daha sonra üç kişi, M.K.’ya sırayla tecavüz etti.

‘SALDIRGANI TANIYORUM’

Saldırganların elinden kurtulmayı başaran M.K., en yakın polis karakoluna sığındı. Perişan halde karakola giren M.K. polise, “Beni silahlı 3 kişi zorla kaçırıp tecavüz etti. Dansöz gibi oynatıp makatıma hortum soktu. Saldırganlardan birisini ben tanıyorum. O kişi benim geçen yıl tutuklanmama neden olan Türkmenistan uyruklu kadının oğlu. Ben de Türkmenistan uyruklu kadına tecavüz iddiasıyla halen yargılanıyorum” dedi. Zanlılardan şikâyetçi olan M.K. hastaneye gönderildi. Burada yapılan operasyonla M.K.’nın makatındaki hortum çıkartıldı. Polis, kaçan zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.