Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ÇİFTLİKTEKİ KARI-KOCA CİNAYETİNDE 1 TUTUKLAMA
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇİFTLİKTEKİ KARI-KOCA CİNAYETİNDE 1 TUTUKLAMA

ÇİFTLİKTEKİ KARI-KOCA CİNAYETİNDE 1 TUTUKLAMA
Gümüşdere'de bir çiftlikte ölü olarak bulunan Türkmenistan uyruklu karı - kocanın öldürülmesine ilişkin, çiftin çalıştığı çiftliğin sahibi E.Ç. tutuklandı.
14.11.2012 / 23:17


Gümüşdere'de bir çiftlikte ölü olarak bulunan Türkmenistan uyruklu karı-kocanın öldürülmesine ilişkin, çiftin çalıştığı çiftliğin sahibi E. Ç. tutuklandı. Çiftlikten alınan bazı kişisel eşyaların da kriminal inceleme için alındığı belirtildi.Gümüşdere'de E. Ç.'ye ait çiftlikte çalışan Türkmenistanlı karı-koca 12 Kasım günü öldürülmüştü. Olayla ilgili soruşturma başlatan İstanbul İl Jandarma Komutanlığı çiftlik sahibi E. Ç. ve bir kişiyi gözaltına aldı. Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edilen E. Ç. tutuklandı. Diğer zanlı ise serbest bırakıldı.

Öte yandan, geniş kapsamlı soruşturma yürüten jandarma ekipleri, ölü olarak bulunan Ramazan Babakov (23) ve yanındaki genç kadının cesetleri üzerinde titiz bir araştırma yaptı. Çiftlikteki bazı kişisel eşyalara el konularak kan ve diğer incelemelerin yapılması için kriminal laboratuvara gönderildi. Delillerden alınacak sonuçların da olayın aydınlatılması için oluşturulan dosyaya ekleneceği belirtildi.