Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - 2 AVANS 3 TE BİTER
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

2 AVANS 3 TE BİTER

2 AVANS 3 TE BİTER
Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde Sarıyer Belediyesi, İBA Kimya TED Kolejliler'i 2-0 geriden gelerek 3-2 yendi ve Lig'de 3 te 3 yaptı.
04.11.2012 / 02:10


Bahçeköy Orman Fakültesi Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmada, Sarıyer Belediyesi, rakibini 22-25, 22-25, 25-23, 25-18 ve 15-10 sonuçlanan setlerle 3-2 mağlup etti.

Gündüz oynanan Sarıyer-Güngören karşılaşmasından hayal kırıklığıyla ayrılan seyirciler staddan kaldırılan minübüslerle Boğazın Sultanlarını desteklemek için Bahçeköy'e geldi. Karşılaşmaya oldukca tutuk başlayan Sultanlar birinci sette bir ara 6 sayı geriye düştü ve setin sonlarına doğru toparlanmasına rağmen ilk seti üç sayı farkla kaybetti. İkinci settede aynı şekilde üç sayı farkla mağlup olup karşılaşmada 2-0 geriye düştü. Trübünlerdeki birçok seyircinin aklına Sultanlar ilk yenilgisini alıyormu sorusu gelirken Armanın gururu dişi martılar herşeyin bitmediğini gösteren bir üçüncü set oynadı ve seti 2 sayı farkla aldı. Durumun 2-1 olmasından sonra seyirci iyice çoştu ve takımını ateşlemeye devam etti. Dördüncü seti rahat bir şekilde 7 sayı farkla alan ve son sete arkasında büyük seyirci desteğiyle çıkan Sultanlar son seti 5 sayı farkla alarak muhteşem bir geri dönüş yaptı. Sarıyerli sporseverler Martılarla üzüldüğü günün akşamında Boğazın Sultanlarıyla teselli bularak günü kurtarmanın keyfini yaşadı. Karşılaşmada özellikle Ortiz yaptığı sert smaçlarla ne kadar doğru ve isabetli bir transfer olduğunu ispat ederken, transferine karşı çıkanlarada bir cevap vermiş oldu. Takım olarak mükemmel oynayan ekibimizde Ceren ve Emel'de kazandırdığı kritik sayılarla öne çıkan oyuncularımızdan oldu.