Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - KAYMAKAM ÖMER KARAMAN HÜKÜMET KONAĞI PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
Otobüs Durağında  Şüpheli Çanta Paniği
Kilyos Sahili Farkındalık İçin Temizlendi
Sarıyer Akademili 191 Öğrenci Üniversiteyi Kazandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KAYMAKAM ÖMER KARAMAN HÜKÜMET KONAĞI PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

KAYMAKAM ÖMER KARAMAN HÜKÜMET KONAĞI PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
Kaymakam Ömer Karaman, Hükümet Konağı personeli ile bayramlaşarak, Kurban Bayramı'nın anlam ve önemini belirten konuşma yaptı.
24.10.2012 / 10:20


Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Hükümet Konağı çalışanlarıyla bayramlaştı. Binada görev yapan çalışanlar ile sıcak ilişkiler kurarak tüm personelin sevgisini kazanan Ömer Karaman, bayramlaşma esnasında önemli, bir o kadar da duygusal bir konuşma yaptı. Karaman yapmış olduğu açıklamada "Kurban Bayramı hem dinimiz gereği hemde kültürel açıdan çok önem taşıyor. Sevginin ve saygının paylaşıldığı bu kutsal günde umuyorum ki küskünlerin barıştığı insanların sevgiyle kucaklaştığı bir bayram olur. Bayramlar bir bakıma, kırgınlıkların unutulduğu mucizevi günlerdir. Ben bu güzide ilçenin kaymakamı olarak siz çalışma arkadaşlarımla sevgi ve huzur içinde aile ortamını yakalayarak iş yaptık, çalıştığımız süre zarfında bilmeden veya istemeyerek herhangi birinizi kırdıysam hakkınızı helal edin. Bayramlar aynı zamanda insanlarımız arasında bir gönül alma ve birlik beraberliğin sağlandığı günlerdir, inşallah hep birlikte nice bayramlar görürüz." Diye konuştu. Karaman sözlerini

"Bu kutsal topraklarımız uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Şehit aileleri başta olmak üzere, tüm islam aleminin mübarek kurban bayramını kutlar, hayırlar getirmesini dilerim." Diye noktaladı.


YORUMLAR
hebele hübele: 
"Helal olsun"
Sağolsun kaymakamlık personeli çok iyi insanlar her konuda yardımcı oluyorlar insanlara...
30.10.2012 / 09:18