Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - NİHAT DOĞAN BÜYÜKDERESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ OLDU
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

NİHAT DOĞAN BÜYÜKDERESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ OLDU

NİHAT DOĞAN BÜYÜKDERESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ OLDU
Ekranların sevilen isimlerinden türkücü Nihat Doğan şimdide Büyükderespor'un teknik direktörü oldu ve sahaya çıktı.
23.10.2012 / 15:29


Nihat Doğan, takımının başında teknik direktör olarak sahaya çıktığı ilk maçında altı hafta sonra takımına ilk puanını kazandırdı.

Türkücü Nihat Doğan, İstanbul 1. Amatör Küme Takımlarından Büyükderespor'un Teknik Direktörü oldu. Büyükderespor'un ünlü siması sadece Nihat Doğan değil. Büyükdere'de ayrıca bir zamanlar Galatasaray forması giymiş Evren, Fenerbahçe Forması giymiş Burhan ve Sarıyer'in takım kaptanlığını yapmış olan Cem'de yer alıyor.

Saha kenarında sürekli ayakta kalan ve heyecanını dışa vuran Nihat Doğan maç boyunca yaptığı hareketlerle bu işi ne kadar sevdiğini ortaya koyuyor.

6 Hafta sonra ilk puan

Nihat Doğan'ın çalıştırdığı Büyükdere‘yi ipten alan isim ise tecrübeli oyuncu Evren oldu. Maçın son beş dakikası konuk Söğütlüçeşme'nin 1-0 üstünlüğü ile devam ederken, tecrübeli oyuncu Evren ceza sahası içinde yere düşürülünce ev sahibi Büyükdere penaltı kazandı. Penaltıyı golü çeviren Evren kendi sahasında Büyükdere'yi adeta ipten aldı.

Gol sonrası büyük sevinç yaşayan Nihat Doğan, böylelikle teknik direktör olarak çıktığı ilk maçta Büyükdere'ye 6 hafta sonra ilk puanını kazandırmış oldu.

Maçın hakeminin Süper Lig hakemlerinden Hüseyin Göçek olması da dikkat çekti. Göçek'in Avrupa maçı yöneteceği için bu hafta dinlendirildiği öğrenildi.