Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'DE SELAMİ UZUN KONUŞULUYOR
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'DE SELAMİ UZUN KONUŞULUYOR

SARIYER'DE SELAMİ UZUN KONUŞULUYOR
AK Parti’de aday adayları arasında ön plana çıkan tek ismin Zekeriyaköy’de oturan Selami Uzun olacağı görüşü, Sarıyer’de ciddi anlamda ses getirmeye başladı.
14.10.2012 / 04:50


Ak Parti’den başkan adayı olacağı konuşulan aday adayları arasında öne çıkan isimler; Selami Uzun, Sedat Özsoy, Şems Çakıroğlu, Ali Düşmez, Halil Canarıkan olarak görülüyor. Fakat AK Parti’de bu aday adayları arasında ön plana çıkan tek ismin Zekeriyaköy’de oturan Selami Uzun olacağı görüşü, Sarıyer’de ciddi anlamda ses getirmeye başladı.

Yerel seçimlere 1 yıl kala Sarıyer'de belediye başkan adayları konuşulmaya başlandı. CHP'de Şükrü Genç'e rakip olarak Cengiz Alp ve Erol Aydın isimleri ön plana çıkarken, bu sayı Ak Parti tarafında çok daha fazla. Ak Parti’den başkan adayı olmak isteyen aday adayları olarak öne çıkan isimler; Selami Uzun, Sedat Özsoy, Şems Çakıroğlu, Ali Düşmez, Halil Canarıkan olarak görülüyor. Fakat AK Parti'de bu aday adayları arasında ön plana çıkan tek ismin Zekeriyaköy’de oturan, Selami Uzun olacağı görüşü Sarıyer'de ciddi anlamda hakim olmaya başladı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemden dava arkadaşı olan Selami Uzun ayrıca AK Parti'de 2 dönem milletvekilliği yaptı.

AK Parti Genel Merkezi'nin Sarıyer'de şuan itibariyle sıcak baktığı tek isim olan Selami Uzun'un ilçede, mahalle mahalle gezerek çalışmalar yaptığı gelen bilgiler arasında. Geçen dönem Şükrü Genç'e Sarıyer'de kazandırdığı oylar ile ön plana çıkan Kelkit Vadili seçmenler bu kez bir diğer hemşehrileri olan Selami Uzun'u destekleyecekleri dilden dile dolaşıyor. AK Parti’nin kemikleşmiş kendi oylarıyla birlikte Sarıyer halkınında sıcak baktığı Selami Uzun ismi, Sarıyer'de ilerleyen günlerde daha sık konuşulacak gibi duruyor.