Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BU SÖZLER KAVGADA SÖYLENMEZ..!
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BU SÖZLER KAVGADA SÖYLENMEZ..!

BU SÖZLER KAVGADA SÖYLENMEZ..!
AK Parti camiasının kilit isimlerinden Başar Biberoğlu, Sarıyer Belediyesi hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. “Sarıyer halkının başına gelen en büyük felaket olan şuan ki mevcut Sarıyer Belediyesi, beceriksizliğini ve basiretsizliğini tüm Sarıyerlilere göstermiştir.”
12.10.2012 / 21:23


AK Parti camiasının kilit isimlerinden Başar Biberoğlu, Sarıyer Belediyesi hakkında çok sert açıklamalarda bulundu.

Sarıyer Yenigün Gazetesi’ne verdiği demeçte Sarıyer Belediyesini sert ifadelerle eleştiren Biberoğlu, yapmış olduğu açıklamada “Şu anki Sarıyer Belediyesi beceriksizliğini ve basiretsizliğini tüm Sarıyer halkına göstermiştir. Vatandaşa hizmet anlayışını derinleştirmeyen bir belediyecilik yöntemi ile sıcak koltuklarında vakit geçiren yöneticiler, maalesef Sarıyerimizin başına gelen büyük bir sorundur. Halkımız, Sarıyer Belediyesi’nin bu iş görmez halini üzüntüyle gözlemliyor. Vatandaşlarımız hizmet beklerken, Sarıyer Belediyesi’nin eksikliklerini sabırla izliyor. Olaya nereden bakarsanız bakın gördüğünüz tek şey var sorumsuzluk..! Sarıyer’deki gençlerimize sahip çıkılmıyor.

Gerek eğitim, gerek spor, gerekse sosyal aktiviteler konusunda Sarıyer Belediyesi’nin yetersiz kaldığı apaçık bir gerçektir. Yapılan bazı sıradan, göstermelik aktivitelerle insanların gözünü boyamaya çalışan bir tutum içerisindeler. Yeni projeler üretmekten aciz olan belediyede yetkililerden biri ortaya çıkıp biz Sarıyer halkını mağdur ediyoruz, bu işi beceremiyoruz diye düşünmüyor. Muhakkak ki koltuk sıcak ve konforlu...

İçinde hizmet aşkı olmayan kişilere, oturdukları koltuklar büyük zevk verir, bu türden kişiler şimdi belediyeciyiz diye Sarıyer Belediyesini yönetiyorlar.Şahsıma gelen bazı bilgiler üzerine yaptığım çalışma beni oldukça üzdü ve korkuttu. Sarıyer Belediyesinin halka adil davranmadığı ve ciddi anlamda kayırmacılık yaptığını ve diğer vatandaşlarımızı ötekileştirdiğini gözlemledim. Duyduğum derin üzüntü yalnızca, Sarıyer Halkının mağdur olmasından kaynaklanıyor. Şunu da ayrıca belirtmek istiyorum, bu sözlerimi AK Partili biri olarak değil, sıradan bir vatandaş olarak söylüyor ve yalnızca gördüğüm gerçekleri aktarıyorum.

Sarıyer Belediyesi, büyükşehir belediyesinin yapmış olduğu çalışmalardan kopya dahi çekemiyor. Hacıosman’a gelen Metro ve Sarıyer halkını çileden çıkartan trafik sorununa çare olan Tünel projesi, hayata geçtiği tarihten bugüne kadar Sarıyer’e yapılmış en büyük projelerdendir. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan’ı Sayın Kadir Topbaş ve çalışma arkadaşları, gece gündüz demeden tüm İstanbul’da olduğu gibi Sarıyer için de çalışmaya devam ediyorlar. Halka hizmetin konuşarak, laf üreterek değil, çalışmakla gerçekleştirileceğine tüm vatandaşlarımız bir kez daha kendi gözleriyle şahit olmuşlardır. “Sosyal demokrat düşünceyi benimseyen bir yerel yönetimin sosyal içerikli konularda atılım yapmasını beklerken, bu hususta ciddi hayal kırıklığı yaşadığımı itiraf etmeliyim” Sarıyerli vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun. Sarıyer Belediyesi çalışmıyor ve yeterince hizmet vermiyor diye ümitsizliğe kapılmasınlar. Siyaset yapamayanların elendiği, yapanların geldiği bir mekanizmadır. Elbette Sarıyer halkı sandık önlerine konunca gereğini yapacaktır. Zaten İstanbul Büyükşehir Belediyesi de daima Sarıyer halkının yanındadır ve tüm eksikleri gidermek adına var gücüyle çalışmaktadır’’ diye sözlerini noktaladı.

 

 


YORUMLAR
ipek: 
""
şükrü genç bidaha aday olursa şaşırmam. bu chp nin genel merkezi taktik yapıyor şaşırtmaları seviyor
14.10.2012 / 00:55