Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞKAN AKKOYUN, KANINI EMEN VAMPİRLERDEN KURTULMALI!!!
Vodafone Genel Müdür Yardımcısı'na Silahlı Saldırı
BAŞKAN AKKOYUN, KANINI EMEN VAMPİRLERDEN KURTULMALI!!!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN AKKOYUN, KANINI EMEN VAMPİRLERDEN KURTULMALI!!!

BAŞKAN AKKOYUN, KANINI EMEN VAMPİRLERDEN KURTULMALI!!!
Başkan Saffet Akkoyun 6 yıldır maddi manevi büyük hizmetler sunuyor. Ancak o da artık parçalanmaya başladı. Devamlı olarak kendisini yanlış yönlendiren ve başarısızlığa sürükleyen iki kan emici vampiri hala yanı başında tutmayı sürdürüyor.
04.03.2018 / 23:00


Ligde hedefsiz maçlar oynayan ve izleyicilere keyif vermek yerine işkence çektirmeyi tercih eden Sarıyer, kendi evinde karşılaştığı Sancaktepespor karşısında da 'aynı tas aynı hamam' görüntü sergiledi. Yeni teknik direktör Orhan Kaynak'ın henüz takıma yeni katılmış olması, onun için yapılacak yorumları ilerleyen haftalara erteledi diyebiliriz. Müsabaka genelinde topa hakim olan taraf Sarıyer gibi gözüktü ancak önemli gol pozisyonları beyaz martı adına yok denecek kadar azdı. Son dakikalarda Sancaktepespor'un bir topu direkten döndü.

SARIYER'İN GELECEĞİ YOK OLUYOR!

Maçın haricinde konuşmakta fayda olduğunu söylemeliyiz. Amatör takımlarda dahi görev yapamayacak kadar yetersiz olan isimlerin, Sarıyer'de yöneticilik yaptığını görmek maalesef en acı gerçek diyebiliriz. Sahada oynanan ruhsuz ve karaktersiz oyun kesinlikle Sarıyer'de görev yapan ve futbolu iyi bildiğini zanneden fakat futboldan zerre anlamayan deneyimsiz ve bilgisiz isimlerin ürünüdür.

BAŞKAN SAFFET AKKOYUN'UN KANINI EMİYORLAR!

Başkan Saffet Akkoyun 6 yıldır maddi manevi büyük hizmetler sunuyor. Ancak o da artık parçalanmaya başladı. Devamlı olarak kendisini yanlış yönlendiren ve başarısızlığa sürükleyen iki kan emici vampiri hala yanı başında tutmayı sürdürüyor. Bu kişiler devamlı başkanın yanında. Başkan Akkoyun tuvalete gidiyor, bu iki kişi neredeyse başkana tuvalet kağıdı tutacaklar. Bu kişilerin ortak amacı Başkan Saffet Akkoyun'u avuçlarının içinde tutmak ve her istediklerini yaptırmak tabii ki... Maalesef yıllardır bu sinsi planları hız kesmeden devam ediyor. Ayrıca söylemekte fayda var, Başkan Akkoyun sayesinde neredeyse hergün, tüm yemek ve keyif masrafları karşılanmış oluyor. Aldıkları her nefes beleş olmuş desek abartmış olmayız. Üstelik bu kişiler yönetici dahi değiller. Sarıyer'de görev yapmış eski siyasetçiler. Başkan Akkoyun, bu kişiler tarafından çok yıprandı. Akkoyun'un acilen strateji geliştirmesi gerekiyor. Geçmişten ders çıkartmaz ve aynı hataları yapmaya devam ederse büyük üzüntü ve yıkım yaşayacağını bildirmek istiyoruz. Önümüzdeki mayıs ayında yapılacak kongre Sarıyer tarihi için büyük önem arz ediyor. Bu kadar zayıf, bu kadar bilgisiz ve bu kadar yetersiz isimleri inşallah bir kez daha Sarıyer Spor Kulübü'nde görmeyiz. Sarıyer'i gönülden seven, gerçek Sarıyerlilerin sabrı çoktan tükendi. Bizden söylemesi...