Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Münafıkların Fitneleri Bizi Bölemeyecek!
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Münafıkların Fitneleri Bizi Bölemeyecek!

Münafıkların Fitneleri Bizi Bölemeyecek!
Sarıyer’de kendi özgür iradeleri ile kuran öğrenmek isteyen, ilim öğrenmek isteyen çocuklarımıza ve gençlerimize maalesef münafık bir zihniyetle engel olmaya çalışanlar, Allah’ın gazabına uğramaktan kaçamayacaklar
19.01.2018 / 00:51


Sarıyer Rize Çayeli Derneği Başkanı Nuh Kumuş, gazetemize birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Kumuş, Sarıyer’de müminleri içerden parçalamak isteyenlerin amacına hiçbir zaman ulaşamayacaklarını söyledi. Nuh Kumuş yaptığı açıklamada: “Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, yaptığı icraatlar yetmiyormuş gibi şimdi de iftira politikasına başladı. Kadıoğlu, ne islamiyete, ne adamlığa, nede insanlığa yakışır şekilde davranmıyor. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav) hadisi var. “Müslüman, elinden ve dilinden emin olunan kimsedir.” Sarıyer Müftüsü sabah akşam ‘islamiyete nasıl zarar verebilirim’ diye plan ve programlar peşinde. İddia ediyorum; Oğuzhan Kadıoğlu’nun islamiyetle yakından uzaktan bir ilgisi yok. Devlet büyüklerimiz bu müftüyü iyi araştırsınlar. Müftülerin görevi islamiyete hizmet etmektir. Sarıyer Müftüsü ya çok kötü niyetli bir kişi, yada akli dengesi yerinde olmayan, ne yaptığını bilmez halde o koltuğa kasten oturtulmuş bir piyon... Kuran kursu yıktıran bir zihniyet nasıl olurda hala görevinin başında kalabiliyor anlamış değilim. Kendisine yardım eden kurumların kesinlikle büyük yanlış içinde olduklarını ve bunun vebalini Allah katında muhakkak ödeyeceklerini biliyorum.

ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ BU ZİHNİYETLE RİSK ALTINDA!

Sarıyer’de nereye giderseniz gidin, müftü ile ilgili muhakkak şikayet duyarsınız. Ben 16 sene imamlık görevinde bulundum, böyle vahim bir duruma ilk kez şahit oluyorum. Sarıyer’e layık bir müftü istiyoruz. Bu şahıs ilçemize resmen bir plan dahilinde gelmiş. Devletimiz acilen bu adama bir önlem alsın. Sarıyer’de kendi ekibini ve grubunu oluşturarak neyi amaçladığı tespit edilmelidir! Çocuklarımızın geleceği risk altında. Sarıyer’de görev yapan bir çok imam arkadaşım ile yaptığımız istişarede Müftü Oğuzhan Kadıoğlu’nun kime ve neye hizmet ettiğini anlayamadığımızı dile getiriyoruz. İslamiyette kuran kursu binasını yıktırmanın cezasını en iyi müftü bilir. Arakan’da, Filistin’de şehit olan Müslüman kardeşlerimizin ruhu şad olsun. Dünyanın her yerinde Müslümanlar olarak davamızı sürdürmeye kararlıyız.

MÜCADELEMİZ ÇOK DAHA AZİMLİ DEVAM EDECEKTİR!

‘Müslüman alim’ gibi gözüken ama aslında münafık olan ve fitne çıkarmak için çalışan her kim varsa, karşısında bizi bulacaktır. Bizim bu kutsal mücadelemiz sonuna dek sürecektir. Vatanımız ve milletimiz, bizim olmazsa olmazımızdır. Allah için, Vatan için gerekirse gözümüzü kırpmadan şehadete yürürüz. Ancak hiçbir zaman unutulmasın ki, Müslümanlar arasına fitne sokmaya çalışarak bizleri içten yıkmaya çalışan münafıkların sonu muhakkak zelil olacaktır. Sarıyer’de kendi özgür iradeleri ile kuran öğrenmek isteyen, ilim öğrenmek isteyen çocuklarımıza ve gençlerimize münafık bir zihniyetle engel olmaya çalışanlar, Allah’ın gazabına uğramaktan kaçamayacaklardır. Biz Sarıyer Rize Çayeli Derneği olarak doğru bildiğimiz bu kutlu yürüyüşümüze her zamankinden daha hırslı ve coşkulu bir şekilde devam edeceğiz. Bundan zerre kadar kimsenin şüphesi olmasın. Allah bizimle beraberdir. Sonunda muhakkak hak kazanacaktır.