Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Saffet Akkoyun’a “Kal” Baskısı!!!
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Saffet Akkoyun’a “Kal” Baskısı!!!

Saffet Akkoyun’a “Kal” Baskısı!!!
7 Ocak tarihinde olağanüstü seçime gidecek olan Sarıyer’de başkan Saffet Akkoyun’un ‘bırakıyorum’ açıklaması, ilçede infiale neden oldu.
27.12.2017 / 08:50


7 Ocak tarihinde olağanüstü seçime gidecek olan Sarıyer’de başkan Saffet Akkoyun’un ‘bırakıyorum’ açıklaması, ilçede infiale neden oldu. 5 buçuk sene boyunca Sarıyer Spor Kulübü’ne maddi manevi büyük katkılar sunan, kulübü kayyum kapılarından kurtaran Akkoyun, yaşadığı gönül kırıklığından dolayı başkanlığı bırakmak istediği öğrenildi.

SAFFET AKKOYUN EN AZ 2 SENE DAHA GÖREVDE KALMALIDIR!

Gerek Sarıyer halkı gerekse taraftarlar tarafından oldukça sevilen bir başkan olan Akkoyun için tribünlerden “Ne başkanlar gördük Sarıyer’i soyan, adam gibi adam Saffet başkan” tezahüratları ne çabuk unutuldu. Son dönemde yaşanan sportif başarısızlığın faturası muhakkak başkana kesilir. Ancak burada yapılmış olan en büyük hata, başkan Saffet Akkoyun’un yönetimini doğru isimler üzerine inşa etmemesinden kaynaklanıyor. Gazetemize ulaşan telefonlar ve maillerde Sarıyer halkının Başkan Saffet Akkoyun’a ciddi destek verdiği görülüyor. Akkoyun’un yönetimini yenileyerek başkanlığa devam etmesini isteyen Sarıyerliler, “2. Ligi beğenmeyenler, amatör ligin tadına bakmayanlardır” şeklinde tepki göstererek, Saffet Akkoyun’a nankörlük yapıldığının altını çizdiler... Sarıyer’de birçok dernek ve sivil toplum kuruluşları da Saffet Akkoyun’a destek mesajları yayınladılar. Acele ile düşünmeden alınan kararların camiaya zarar vereceğini söyleyen Sarıyer’in önde gelen isimleri, Başkan Saffet Akkoyun’un bir dönem daha devam etmesinin en doğru karar olduğunu belirttiler.

Sabır göstererek gelişmelere sağduyu ile yaklaşmak, Sarıyer’e verilecek zararların önüne geçecektir. Camia içinden önemli isimler Saffet Akkoyun’a nankörlük yapılmaması gerektiğini, ancak yönetim kurulunun acilen daha sağlıklı isimlerden oluşmasının şart olduğunu dile getiriyorlar.