Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ÇANLAR SARIYER İÇİN ÇALIYOR!
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇANLAR SARIYER İÇİN ÇALIYOR!

ÇANLAR SARIYER İÇİN ÇALIYOR!
Ligin 16. Haftasında Sivas Belediye Spor deplasmanına çıkan Sarıyer, hanesine bir mağlubiyet daha yazdırdı.
10.12.2017 / 16:19


Beyaz Martı'da sular bir türlü durulmuyor. Ligin 16. Haftasında Sivas Belediye Spor deplasmanına çıkan Sarıyer, hanesine bir mağlubiyet daha yazdırdı.

Her geçen hafta küme düşme potasına bir adım daha yaklaşan beyaz martılar yaşadığı bu müthiş düşüşe engel olamıyor. Ligin ilk yarısı 1 hafta sonra bitecek ve yeniden ara transfer sezonu açılmış olacak. Bir santrafor, bir ofansif ortasaha, bir stoper ve bir sol bek kesinlikle takıma dahil edilmeli.

7 Ocak'ta gerçeleşecek olağanüstü seçimli kongre öncesi başkan Saffet Akkoyun'un yeniden aday olup olmayacağı acilen netlik kazanmalı ve gelecekle ilgili yapılacak tüm stratejiler için yeni ve beyaz sayfa açılmalıdır. Olağanüstü kongreye bir, iki gün kala alınacak kararın Sarıyer'e çok daha büyük zararlar vereceğini hesaba katması gerekir.Sivas Belediyespor 2 - Sarıyer 0

Sivas Belediyespor: Serkan Demirol, Ahmet Arı (88' Eren Görür), Uğur Bulut, Tunay Acar, Nuri Melih Mursal, Hüseyin Bak, Samet Katanalp, Hakan Yağmurkaya (77' Niyazi Batuhan Salman), Feyyaz Belen, Seyid Ahmet Han, Sinan Akaydin (90' Gürkan Arslan)

Teknik Direktör: Cevat İrez

Sarıyer: Serdar Kulbilge, Serkan Balcı (32' Emrah Uzun), Serkan Yalçın (63' Ali Zorlu), Kemal Tokak, Hüsnü Başkurt, Fırat Sezer, Günay Şakar, Alim Harlak, Erkut Tekinsoy, Yaser Yıldız, Bertul Kocabaş

Teknik Direktör: Bahri Kaya

Hakem: Yasin Kol, Anıl Usta, Boran Turhan, Cihat Çelikdağ

Goller: DK 58: Ahmet Arı (Sivas Belediyespor), DK 62: Ahmet Arı (Sivas Belediyespor)

Sarı Kartlar: DK 30: Uğur Bulut (Sivas Belediyespor), DK 44: Tunay Acar (Sivas Belediyespor), DK 58: Serkan Yalçın (Sarıyer), DK 66: Nuri Melih Mursal (Sivas Belediyespor), DK 77: Hakan Yağmurkaya (Sivas Belediyespor), DK 83: Serkan Demirol (Sivas Belediyespor), DK 90: Bertul Kocabaş (Sarıyer)