Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAYALLER ŞELALE...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı
Kar ve Yağmur Tüm Yurdu Saracak
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAYALLER ŞELALE...

HAYALLER ŞELALE...
Sarıyer, Yusuf Ziya Öniş Stadı'nda Hatayspor'a 2-0 kaybetti. Beyaz martılar bir sezonu daha hayal kırıklığı ile geçiriyor.
19.11.2017 / 12:38


Sarıyer, Yusuf Ziya Öniş Stadı'nda Hatayspor'a 2-0 kaybetti. Beyaz martılar bir sezonu daha hayal kırıklığı ile geçiriyor. Her sezon öncesi büyük umutlarla ve şampiyonluk hayalleriyle lige başlayan Sarıyer camiası, aynı filmin tekrarını izler gibi, her sene aynı senaryo ile bir ömür bitiriyor.

Sadece başkan Saffet Akkoyun'un ve As Başkan Ali Genç'in maddi destek verdiği, onun dışında hiç bir yöneticinin maddi manevi katkısının olmadığı Sarıyer Spor Kulübü maalesef taraftarlarını üzmeye devam ediyor. Artık bu saatten sonra Sarıyer tarihinin en zayıf yönetimi ile daha ne kadar yol gidebiliriz, bunun düşüncesi içerisinde olacağız.

Sarıyer 0 - Hatayspor 2

Sarıyer: Serdar Kulbilge, Sabutay Alper Bayülken, Kemal Tokak (35' Serkan Yalçın), Ali Zorlu, Hüsnü Başkurt, Kıvanç Karakaş (45' Alim Harlak), Fırat Sezer, Günay Şakar (64' Hakan Soylu), Erkut Tekinsoy, Bertul Kocabaş, Emrah Uzun

Teknik Direktör: Bahri Kaya

Hatayspor: Akın Alkan, Mesut Çaytemel, Soner Örnek, Volkan Altınsoy, Mehmet Dingil (90' Ömer Tunç), Mithat Yaşar, Oğuz Kocabal, Yılmaz Özeren, Taha Balcı (80' Mehmet Albayrak), Caner Hüseyin Bağ (88' Köksal Yedek), Hamza Gür

Teknik Direktör: Murat Sönmez

Hakem: Veli Karakaya, Mustafa Han, Uğur Erdoğan, Hüseyin Gökberk Arslan

Goller: DK 51: Soner Örnek (Hatayspor), DK 59: Caner Hüseyin Bağ (Hatayspor)

Sarı Kart: DK 61: Taha Balcı (Hatayspor)