Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Maslak'ta Üniversiteli Genç Kıza Tecavüz Eden Sapık, Adana'da Yakalandı
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Maslak'ta Üniversiteli Genç Kıza Tecavüz Eden Sapık, Adana'da Yakalandı

Maslak'ta Üniversiteli Genç Kıza Tecavüz Eden Sapık, Adana'da Yakalandı
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi E.A'nın, 26 Ağustos'ta Maslak'ta bir üst geçidin altından geçerken bir kişi tarafından tecavüze uğradığı öğrenildi.
01.11.2017 / 12:52


Sarıyer'de Kırgız asıllı üniversite öğrencisi genç kıza tecavüz ettikten sonra gasp eden saldırgan, Kıbrıs'a kaçma planları yaparken Adana otogarında yakalandı.


TECAVÜZ ETTİKTEN SONRA GASP ETTİ

Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ile Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Kırgız uyruklu E.A'nın, 26 Ağustos günü Maslak'ta bir üst geçidin altından geçerken kimliği belirsiz bir kişi tarafından tecavüze uğradığını ve cep telefonunun gasp edildiğini bildirmesi üzerine çalışma başlattı.


KIBRIS'A KAÇMAYI PLANLIYORDU

Çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, şüphelinin kimliğini tespit etti. Zanlı F.Y'nin, İstanbul'dan otobüsle Mersin'e gittiği, oradan Kıbrıs'a kaçmaya çalıştığı belirlendi. İstanbul polisi, F.Y'yi Adana'da şehirler arası otobüste yakaladı. Şüphelinin, İstanbul Emniyet Müdürlüğü' ne getirileceği bildirildi.