Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MAÇI TARAFTAR ALDI...
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MAÇI TARAFTAR ALDI...

MAÇI TARAFTAR ALDI...
Emniyetin sağladığı yoğun güvenlik tedbirleri ile başlayan maç tam anlamıyla nefes kesti.
22.10.2017 / 14:18


Emniyetin sağladığı yoğun güvenlik tedbirleri ile başlayan maç tam anlamıyla nefes kesti. Son dört müsabakada kazandığı on puan ile ciddi bir çıkış yakalayan Sarıyer, mabedinde Amedspor'a da acımadı. Yüksek tempoda, kıran kırana geçen maçın tamamında ayakta kalmayı başaran beyaz martılar, rakibini Yaser Yıldız'ın enfes kafa golü ile yıktı. Müsabaka boyunca hiç susmayan ve coşkuyla tezahürat yapan Sarıyer taraftarı galibiyette büyük rol oynadı. Ayrıca stada asılan büyük Türk bayrağı ve tüm taraftarlara maç öncesi dağıtılan Türk bayrakları ile muhteşem bir görsel şov sergilendi. Vatanseverliği ve milliyetçiliği ile tüm Türkiye'ye nam salan Sarıyer taraftarı, bir kez daha göğsümüzü kabarttı...  ALİ GENÇ'TEN ÖRNEK DAVRANIŞ Sarıyer Spor Kulübü As Başkanı Ali Genç, müsabaka sonunda, Amedspor Başkanı ve yöneticileri taşıyan araca konvoy yaparak Maslak'a kadar güvenli çıkışlarını sağladı. Bu davranışıyla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Genç, ne olursa olsun, sporun dostluk, kardeşlik ve barış içinde yaşanması gerektiğini söyledi. Genç ayrıca Sarıyer'e gelen tüm misafir takımların iyi ağırlanması ve güven içinde evlerine dönmesinin gerçekleşmesi gerektiğinin altını çizdi.Sarıyer 1 - Amed SK 0 Sarıyer:
Kubilay Anteplioğlu, Fırat Sezer, Fatih Kara, Sabutay Alper Bayülken, Hüsnü Başkurt, Serkan Balcı (86' Günay Şakar), Ali Zorlu, Alim Harlak (90' Emrah Uzun), Erkut Tekinsoy, Yaser Yıldız, Bertul Kocabaş (90' Kerem Çalışkan)

Teknik Direktör: Bahri Kaya

Amed Sportif: Erdi Yokuşlu, Erdi Bakırcı, Mazlum Demir, Cumhur Yılmaztürk (80' Mansur Çalar), Oğuz Çetinkaya, Mehmet Sıddık İstemi, Şahin Şafakoğlu, Selçuk Kaban (46' Abdullah Topkara), Okan Dernek, Deniz Naki, Murat Yılmaz (46' Mustafa Tahir Babaoğlu)

Teknik Direktör: Taner Taşkın

Hakem: Davut Dakul Çelik, Hakan Betaş, Murat Tuğberk Curbay, Eren Özyemişcioğlu

Gol: DK 37: Yaser Yıldız (Sarıyer)

Sarı Kartlar: DK 57: Ali Zorlu (Sarıyer), DK 61: Yaser Yıldız (Sarıyer), DK 66: Zülküf Özer (Amed Sportif), DK 66: Sabutay Alper Bayülken (Sarıyer), DK 83: Hüsnü 
Başkurt (Sarıyer), DK 85: Kubilay Anteplioğlu (Sarıyer)