Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sağlık İşleri Müdürlüğü'nde Flash Gelişme...
Sarıyer Sahilde Ölü Yunus Bulundu
Sarıyer'de İlginç Kaza...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sağlık İşleri Müdürlüğü'nde Flash Gelişme...

Sağlık İşleri Müdürlüğü'nde Flash Gelişme...
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e yönelttiği "sağlık işleri müdürlüğü'nün boşalttığı binanın akıbeti ne olacak" sorusuna, sürpriz bir cevap geldi
19.10.2017 / 18:05


Büyükdere'de bulunan Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Sarıyer Belediyesi'nin ana hizmet binasına taşınmıştı. Yerine ise Sarıyer Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü ek hizmet binası tabelası asılmıştı. Bu konuyla ilgili flash bir gelişme yaşandı.

Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner'in, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e yönelttiği "sağlık işlerinin boşalttığı binanın akıbeti ne olacak başkan" sorusuna sürpriz bir cevap geldi. Sarıyer Belediyesi'nin en yetkili ismi Başkan Genç, Emre Güner'e "sağlık işlerinin Büyükdere'de bulunan eski binasını yeniden sağlık birimi yapacağız. O bölgede yaşayan halkımız sağlık hizmetinden mahrum kalmayacak" dedi. Şükrü Genç bu ifadeleri ile son noktayı koymuş oldu. 

Başkan Şükrü Genç'in aldığı bu karara en çok Sarıyer halkı sevinecek diyebiliriz. Uzun zamandır gündemi meşgul eden bu önemli konunun kısa zaman içinde çözüme kavuşacağını bekliyoruz. Bu flash gelişme Sarıyer'de büyük ses getirecek.