Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ayaklanma! Demokrat Parti'den Sarıyer'e Çıkarma
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ayaklanma! Demokrat Parti'den Sarıyer'e Çıkarma

Ayaklanma! Demokrat Parti'den Sarıyer'e Çıkarma
Adnan Menderes çizgisinden gelen, gerçek Demokrat Partili İstanbul eski il ve ilçe Başkanları Sarıyer'e çıkarma yaptı.
16.10.2017 / 22:25


Adnan Menderes çizgisinden gelen, gerçek Demokrat Partili İstanbul eski il ve ilçe Başkanları Sarıyer'de kahvaltıda buluştu. Her biri önemli isimlerden oluşan değerli siyasetçilerin yer aldığı buluşmada ülke gündemi masaya yatırıldı. Şikayetler, öneriler ve eleştirilerde toplantıda fazlasıyla yer buldu. Demokrat Partili eski ilçe başkanları Hasan Sunar, Osman Öztürk ve eski teşkilat başkanı Muhammet Nergis'in organize ettiği programa 100'ü aşkın konuk iştirak etti."AK PARTİ'Yİ, MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER BİTİRİYOR"

Toplantının ana gündem maddesinde, AK Parti'nin içinde ayrımcılık yapan ve adil davranmayan menfaatçi yapının zararları ele alındı. AK Parti'de 'milli görüş gömleğimizi çıkarttık' demelerine rağmen, bu kişilerin uzun yıllardır AK Parti bünyesinde kendilerinden başka hiç kimseye göz açtırmadıkları sert bir dille konuşuldu. Ayrıca oy deposu olarak görülen Demokrat Partili vatandaşların desteğini fazlasıyla almalarına rağmen, bu insanların ilçe delegesi olmaları dahi engellendiği ve 8 bine yakın Demokrat Partili vatandaşın üyelikleri uzun zamandır bekletildiği fade edildi. "Kendilerinden başka hiç kimsenin görev ve sorumluluk almasını istemeyen bu yapının uzun zamandır AK Parti'ye devasa zararlar verdiği ve aynı zamanda bu yanlış politika ile siyasette tüm dengelerin değişeceği" istişare edildi. AK Parti'de bu sistem değişmezse, Demokrat Partililerin sandıkta bunun cevabını ivedilikle yerine getirecekleri kararlaştırıldı. Demokrat Partili vatandaşların oylarını artık hiç bir parti 'çantada keklik görmesin' denildi. Sarıyer'de bu önemli buluşmayı gerçekleştiren usta siyasetçiler tarafından "bu zamandan sonra Demokrat Parti kökenli vatandaşlara yakın olan ve değerlerinin farkında olan partilere sıcak bakacakları" karara bağlandı.

Not: Sarıyer Yenigün Gazetesi, Yorumluyor: Gerçekleştirilen bu organizasyon ve toplantıda konuşulanlar yalnızca Sarıyer'de değil, İstanbul'da hatta tüm Türkiye'de büyük ses getireceğe benziyor. Demokrat Parti kökenli 100'ü aşkın il ve ilçe başkanlarının Sarıyer'de buluşması da ayrıca önemsenmesi ve ciddiye alınması gereken diğer bir konu olarak karşımızda duruyor.