Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP SARIYER'DE </br>UĞURHAN ATMA BOMBASI...
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP SARIYER'DE
UĞURHAN ATMA BOMBASI...

CHP SARIYER'DE </br>UĞURHAN ATMA BOMBASI...
CHP Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Uğurhan Atma, 9 Aralık'ta yapılacak olan ilçe kongresinde Başkanlığa aday olduğunu resmi olarak açıkladı.
16.10.2017 / 16:51


Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz'in, önümüzdeki kongrede aday olmayacağı kesinlik kazanmasıyla birlikte, Sarıyer'de yer yerinden oynadı. Mehmet Deniz, geçleşme operasyonu için düğmeye bastığını ve muhakkak genç bir başkan ile yola devam edilmesi gerektiğinin altını çizmişti...

CHP ÖRGÜTÜNDE ÇOK SEVİLİYOR...

Bununla birlikte büyük bir bomba patladı ve CHP Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Uğurhan Atma, 9 Aralık'ta yapılacak olan ilçe kongresinde Başkanlığa aday olduğunu resmi olarak açıkladı. Sarıyer Yenigün Gazetesi'ni ziyaret eden ve genel yayın yönetmenimiz Emre Güner'e adaylığını bizzat kendisi açıklayan Uğurhan Atma, bu çıkışıyla Sarıyer'e damga vurdu. CHP Sarıyer Eski Gençlik Kolları Başkanı olan Uğurhan Atma, CHP örgütü içerisinde saygılı, bilgili ve çok sevilen bir siyasetçi olarak görülürken, 30 yaşında genç bir başkan adayının Sarıyer'de CHP'ye büyük bir heyecan getirmesi bekleniyor.

Uğurhan ATMA Kimdir?

27 Mayıs 1987 doğumlu olan Uğurhan Atma, Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. İyi derecede İngilizce ve orta derecede İspanyolca bilen Atma, reklam sektöründe özel bir şirkette yöneticilik yapmaktadır.

Siyasi faaliyetlerine Koç Üniversitesinde Atatürkçü Düşünce Platformuna katılarak başladı. 2007-2009 yılları arasında bu platformun aktif bir şekilde faaliyet göstermesini sağladı.

2009 -2010 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi Üniversite Komisyonu Başkanlığını yaptı. Bu görev süresince Koç, Boğaziçi ve İTÜ’de CHP’nin örgütlenme çalışmalarını yürüttü, Sarıyer Müdafaa isminde tüm kaynakları üniversiteli gençlerden oluşan siyasi derginin kurulmasını sağlayarak genel yayın yönetmeni görevimi üstlendi. 2010 Referandumunda Sarıyer’in üniversitelerindeki gençleri sokakta aktif ederek referandumda bir gençlik yapısı olmasına destek oldu.

2011-2012 seneleri arasında CHP Sarıyer Gençlik Örgütü Başkanlığı görevinde bulundu. CHP’nin mevcut genç üyelerinin aktif olarak parti içerisinde yer almasını sağladı, mahallerdeki emekçi gençler ile üniversitelerdeki gençleri aktif ederek ortak payda da buluşmalarını sağladı. Lise örgütlenme yapısı kurarak CHP’nin lise örgütlenmesine katkı sağladı.

CHP Sarıyer Cumhuriyet Mahallesi, Mahalle temsilciliği görevinde bulundu.

Haziran 2015 seçimlerinde CHP Genel Merkezi’nin reklam ekibinde bulunarak internet reklamlarını ve iletişimini yönetti.

2015 Seçiminde CHP Sarıyer Seçim Koordinasyon Kurulu Başkanlığı görevini yaptı. 2015 seçimlerinde CHP’nin Sarıyer’de başarılı olabilmesi için 7 adet komisyon kurulması sürecini yönetti. Seçim süreci boyunca yönetim kuruluna destek olacak olan bu komisyonlara partinin aktif ve gönüllülerinin ilgi alanlarına göre görevlendirilmesini sağladı.

2015’den itibaren CHP Sarıyer Örgütten Sorumlu İlçe Başkan yardımcılığı görevini yaparak mahallelerde CHP örgütlenmesine katkı sağladı.

2017 Referandum’unda Sarıyer CHP’nin seçim bildirgesini yazarak CHP Sarıyer’deki Referandumda nasıl bir politika izlemesine dair çalışmalarını CHP Genel Merkezi’ne yolladı. Sarıyer’de CHP her mahallede bu çalışmalar üzerinden seçim kampanyası izledi.

Gücümüz Birliğimizden Gelir sloganıyla seçim çalışmalarına başlayan Uğurhan Atma, projelerini detaylı olarak önümüzdeki günlerde açıklayacak.

Uğurhan ATMA - 0(507) 577 77 69 - iletisim@ugurhanatma.com - ugurhanatma@gmail.com