Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Gencay Çiftci Heyecanı Çığ Gibi Büyüyor
Sarıyer Sahilde Ölü Yunus Bulundu
Sarıyer'de İlginç Kaza...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gencay Çiftci Heyecanı Çığ Gibi Büyüyor

Gencay Çiftci Heyecanı Çığ Gibi Büyüyor
AK Parti'nin Olağan İlçe Kongresine, Sarıyer İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Sarıyer'in sevilen siyasetçisi Gencay Çiftci'ye destek çığ gibi büyüyor.
15.10.2017 / 09:42


AK Parti'nin Olağan İlçe Kongresine Başkanlık için adaylığını açıklayan Sarıyer'in sevilen siyasetçisi Gencay Çiftci'ye destek çığ gibi büyüyor. AK Parti'nin kurucu üyeleri arasında yer alan Çiftci, adaylığını açıkladıktan sonra geçen kısa zaman diliminde, Sarıyer'e ciddi heyecan getirdi ve ilçede gündemin en önemli konusu oldu...

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak Gencay Çiftci ile buluştuk ve projelerini, hedeflerini dinledik. Çiftci'nin AK Partililer arasında en fazla heyecan yaratacak sözleri muhakkak "Sarıyer'i bir kez daha kaybetme lüksümüz kalmadı. 2019 yerel seçimlerinde belediyeyi kesinlikle geri kazanacağız ve müthiş bir enerjiyle, projelerimizi hayata geçireceğiz" cümleleri olacak. Gencay Çiftci'nin, AK Parti'nin Sarıyer'de ihtiyaç duyduğu taze kan değişimini ve tüm ayrıntısıyla projelerini anlattığı röportajı (15.10.2017) Pazar Günü, Sarıyer Yenigün'de bulacaksınız.