Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AK Partili Başar Biberoğlu, AK Parti<br/> Sarıyer Yönetimini Yerden Yere Vurdu!
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK Partili Başar Biberoğlu, AK Parti
Sarıyer Yönetimini Yerden Yere Vurdu!

AK Partili Başar Biberoğlu,  AK Parti<br/> Sarıyer Yönetimini Yerden Yere Vurdu!
AK Parti’nin Sarıyer’deki etkili ismi Başar Biberoğlu, öz eleştiri de bulunarak AK Parti Sarıyer İlçe yöneticilerinin ve AK Partili meclis üyelerinin çok başarısız bir siyaset yürüttüklerini ifade etti.
04.10.2017 / 16:47


AK Parti’nin Sarıyer’deki etkili ismi Başar Biberoğlu, öz eleştiri de bulunarak AK Parti Sarıyer İlçe yöneticilerinin ve AK Partili meclis üyelerinin çok başarısız bir siyaset yürüttüklerini ifade etti. Biberoğlu gazetemize yaptığı açıklamada “üzülerek ifade etmeliyim ki liderimiz, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yoldan gitmeyen bir Sarıyer yönetimine sahibiz. İki dönemdir kaybettiğimiz belediye seçimleri için 2019 hedefini belirlemeyen ve ciddi hiçbir hazırlık yapmayan bir AK Parti Sarıyer Teşkilatı ile maalesef aynı yolda yürüyoruz. CHP’Lİ Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in iki dönemdir güçlenerek seçim kazandığını ve 25 bin gibi ciddi bir oy farkı ile ikinci dönemi sürdürdüğünü unutan bir zihniyet, kesinlikle Sarıyer’de başarılı olamaz. Bugün kendi imkanlarım ile yaptığım, Sarıyer’in 38 mahallesindeki yerel seçim anket çalışmasında CHP lehine farkın 40 bin civarında olduğunu net olarak bildirmek istiyorum. Durum bu kadar vahim ve acıdır” dedi.

AK PARTİ SEÇMENİ, SARIYER’DEN UMUDUNU KESMİŞ!

Sözlerine devam eden Biberoğlu “Sarıyer’de halkın içinde gezmeyen, esnafları ziyaret etmeyen, insanların dertlerine çare üretmeyen, vatandaşların istek ve taleplerini umursamayan AK Parti İlçe Yönetim Kurulu resmen partimize ihanet etmektedir. Sokaklarda karşılaştığım yüzlerce, binlerce AK Partili kardeşim Sarıyer’deki güçsüzlüğü ve beceriksizliği bana anlatıp dert yanıyor.

Bugüne kadar AK Parti Sarıyer İlçe yönetim Kurulu ve meclis üyeleri hakkında olumlu ve umut vaad eden tek bir cümle dahi duymadım. Sarıyer’de AK Partililer 2019’u da kaybettik gözüyle bakıyorlar. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar kesinlikle çok dürüst ve kişilikli bir şahsiyettir. İnsanlığına ve vatansever duruşuna öncelikle ben laf ettirmem. Ancak siyaset herkesin yapabileceği ve başarılı olacağı bir alan değildir! Sayın Bayraktar öz eleştiri yapmayan ve teşkilatının bu denli yetersiz ve beceriksiz olduğunu görmeyen bir yapı içerisinde. Bu durum maalesef AK Parti için çok üzücü bir senaryodur” diye konuştu.

KAN DEĞİŞİMİNE ACİL İHTİYAÇ VAR!

“Salih Bayraktar artık Sarıyer halkı ile kucaklaşmalı ve onların içinden biri olduğunu gösterme zamanının geldiğini fark etmelidir” sözleriyle konuşmasına hız kesmeden devam eden Biberoğlu “Halk, AK Parti’den samimiyet görmek istiyor. Halk, AK Parti yöneticilerinin kendileri ile meşgul olmasını ve yaşamlarını kolaylaştıracak yeniliklerin hayata geçirilmesini istiyor. AK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu’nun kan değişimine acilen ihtiyaç vardır.

Mahalle teşkilatlanmaları yeniden oluşturulmalı ve gezilmeyen sokak, çalınmayan kapı bırakılmamalıdır. Sadece kendi partimizden değil, diğer tüm partili vatandaşlarımızın dertleriyle ilgilenilmeli ve sorunlara ortak çözüm yolları aranmalıdır. Tüm insanları kucaklayan, sevgi ve saygı kriterlerine dikkat eden, halkın içinden gelen siyasetçilere ihtiyacımız olduğunu bilmemiz şart. 2019 öncesi acil olarak Sarıyer’de yeniden yapılanmayı gerçekleştirmeli ve beyaz bir sayfa açmalıyız. Sarıyer Belediyesi’ni bir kez daha kaybetmek istemiyorsak, Salih Bayraktar’ın acilen bu çağ dışı zihniyetin değişmesini sağlamakla beraber, düğmeye basması gerekiyor. Yoksa sayın genel başkanımız, önderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın suratına bakacak yüzümüz kalmayacak” dedi.
YORUMLAR

""
Tek kelimeyle helal sana be adam.sonunda biri çıkıp kral çıplak dedi.
06.10.2017 / 09:56
ÇAYIRBAŞININ ASLANI: 
"ZOR AZİZİM ZOR"
AKP İYİ GÜNLERİNİ YAŞIYOR.2019DAN SONRA SARIYERDE SOKAKTA GEZEMEYECEKLER ÇÜNKÜ SANDIĞA GÖMÜLCEKLER.BÜYÜK FARK BEKLİYORUM ZATEN ONLARDA FARKINDA
04.10.2017 / 17:09