Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAYIRLI OLSUN
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAYIRLI OLSUN

HAYIRLI OLSUN
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı‘nın Sarıyer Mesarburnu’da hizmete giren yeni ilçe binası, Kuran tilaveti ve dualar eşliğinde açıldı.
24.09.2017 / 20:25


AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı‘nın Sarıyer Mesarburnu’da hizmete giren yeni ilçe binası, Kuran tilaveti ve dualar eşliğinde açıldı. Açılışa İçişleri Bakan Yardımcısı ve Sarıyer Eski Kaymakamı Mehmet Ersoy, AK Partili İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ile bazı ilçe belediye başkanları katıldı.Yıllardır Ferahevler Mahallesi’nde hizmet veren AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer Merkez girişindeki 53 numaralı 5 katlı yalıya taşındı. AK Parti Sarıyer; Mesarburnu Caddesi üzerindeki görkemli yalıya bugün düzenlenen görkemli bir törenle resmen taşınmış oldu. Açılış törenine Sarıyer Eski Kaymakamı da olan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Sivas Eski Milletvekili Ali Turan, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu gibi isimler de katıldı.BAYRAKTAR; “HEDEFİMİZ 2019 SEÇİMLERİ”

AK Partili vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ‘Bu yeni bir başlangıç yeni bir süreç. Bu yeni süreçte Sarıyer Teşkilatı olarak sizlerden bir söz istiyorum. Bugüne kadar gayret ettiniz, çok çalıştınız. Hepinize teşekkür ediyorum ama bugünden sonra elinizden geleni değil, elinizden gelenin daha fazlasını yapmanız için sizlerden söz istiyorum. Bu teşkilat elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Hedefimiz 2019. Yeni ilçe binamız önce Sarıyer’e, sonra da İstanbul’a hayırlı uğurlu olsun diyorum’ dedi.TEMURCİ; “SARIYER’DE SEÇİMLERİ KAZANALIM”

Açılışta konuşan AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ise şunları kaydetti; ”Gönül ister ki AK Parti Sarıyer denildiğinde burada yanımızda bir de belediye başkanımız olsun. Bugün burada coşkuyla yeni ilçe başkanlığımızı açıyoruz ama bu binada asıl coşku Sarıyer’de seçimleri kazandığımız zaman gerçekleşecek. Bunun için Sarıyer İlçe Teşkilatımızın elinden geleni yapacağına inanıyorum.”Öte yandan açılışa katılan bir diğer isimse CHP’li Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun oldu. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’a “hayırlı olsun” diyen Coşkun, ilçe başkanlığını gezerken bilgiler aldı.
Etiketler: HAYIRLI OLSUN