Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Hakan Şengül Mumla Aranıyor...
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Hakan Şengül Mumla Aranıyor...

Hakan Şengül Mumla Aranıyor...
Transfer edilen oyuncuların performansı ve yetersizliği sahada olumsuz sonuçlar doğururken, transfer sihirbazı olarak görülen Hakan Şengül'ün yokluğu fazlasıyla hissedilmeye başlandı.
18.09.2017 / 13:07


Sarıyer Spor Kulübü'nde kötü gidişat bitmiyor. Oynadığı ilk 3 müsabakada yalnızca 1 puan alan ve bu maçlarda toplam sadece 1 gol atabilen Sarıyer'de tabir-i caizse kazan kaynıyor. Yapılan transferler ve kadro yapılanmasını beğenmeyen taraftarlar ve kulübün önde gelen isimleri, sarıyer yönetimine büyük eleştirilerde bulunuyor. Transfer edilen oyuncuların performansı ve yetersizliği sahada olumsuz sonuçlar doğururken, transfer sihirbazı olarak görülen Hakan Şengül'ün yokluğu fazlasıyla hissedilmeye başlandı.

PROFESYONEL YÖNETİCİLİK ŞART!

Sarıyer Spor Kulübü'nde görev yaptığı senelerde, zor denilen bir çok transferi gerçekleştiren ve kadro yapılanmasında teknik heyetin yüzünü güldüren Şengül, aynı zamanda gerçekleşen transferlerden kulübe ciddi maddi katkılar sunuyordu. Gerek iç, gerekse dış transfer politikasında oyuncularla yakın ilişkiler kuran Hakan Şengül, futbolcularla bire bir toplantılar yaparak onlara, kendi belirlediği fiyatlara imza attırma başarısı gösteriyordu. Bu açıdan da kulübe ciddi katkıları olan Şengül'ün yokluğu ciddi anlamda hissedilmeye başlandı.

Profesyonel yöneticilik kavramında ilerleme kaydedemediğimiz nasıl bir gerçekse, elimizdeki tek profesyonel yöneticinin değerini bilemediğimiz de, bir o kadar gerçek... Artık futbolcu transfer etmeden önce, yönetim kurulu belirlenirken yönetici transfer etmenin çok daha önemli olduğunu anlamamız gerekiyor. Yoksa sezon öncesi transfer edilen oyuncularla fotoğraf çektirirken pişmiş kelle gibi sırıtan, ancak transferlerin içi boş çıkınca, sesi soluğu kesilen yöneticilerden kurtulmamız mümkün olmayacaktır... Her sezona şampiyonluk ümidiyle başlayan, büyük bir umutla tribünlere gelen taraftarları daha ne kadar hayal kırıklığına uğratacaksınız, merak ediyoruz?