Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başar Biberoğlu, Tanrıkulu'na Patladı
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başar Biberoğlu, Tanrıkulu'na Patladı

Başar Biberoğlu, Tanrıkulu'na Patladı
Gazetemize konuşan AK Partili iş adamı Başar Biberoğlu, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun sözlerine sert tepki gösterdi.
15.09.2017 / 16:59


AK Partili Başar Biberoğlu, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun 'SİHA'larla ilgili açıklamalarını, "teröre destek vererek, hangi ülkeye hizmet ediyor" sorusuyla eleştirdi.

Gazetemize konuşan AK Partili iş adamı Başar Biberoğlu, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun sözlerine sert tepki gösterdi. Tanrukulu'ya "hangi ülkeye çalışıyorsun" diye seslenen Biberoğlu, CHP genel başkanının sessiz kalmasını da eleştirerek, "bunların hepsi aynı familyadan türemişler" dedi. Biberoğlu, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Bakın hadsiz bir CHP milletvekili çıkıyor diyor ki, 'silahlı İHA'lar vatandaşları vuruyor' Allah'tan kork ulan, sen Mehmetçiğe, güvenlik güçlerimize, bu mücadelede canını ortaya koyan Askerlerimize nasıl böyle bir şey söylersin. Terörle mücadele hiçbir sivil vatandaşımıza tehdit oluşturmamaktadır. Yüzbaşımızı şehit eden terörist bu eleştirdiğin SİHA'larla vuruldu. Bunlardan rahatsız oluyorsun. Sezgin efendi, sen teröre destek vererek hangi ülkeye hizmet ediyorsun. 80 milyonun vergileriyle maaşını almıyor musun, utanmaz adam. CHP ne hallere geldi. Cumhuriyet'i yaşamıyor, halkı umursamıyor. CHP'nin bu kirli siyasetine en başta inanıyorum ki, CHP'nin duyarlı tabanı karşı çıkacaktır. Sezgin Tanrıkulu hakkında, genel başkanın gerekli disiplin cezasını uygulamaması, onun da fikrini ortaya koymaktadır"

"TÜRKİYE'NİN BÜYÜK YÜKSELİŞİ, VATAN HAİNLERİNİ RAHATSIZ EDİYOR"

Başar Biberoğlu, Türkiye'nin kan kaybetmesini isteyenlerin olduğunu söyleyerek "Türkiye bir daha şaha kalkmasın dediler. Hasta adam olarak kalsın. Bizde her türlü pazar olarak kullanalım. O hasta adam Türkiye'si yok artık. O borç dilenen Türkiye yok. Türkiye ay yıldızlı bayrağı ile 80 milyon insanıyla ayağa kalkmıştır. Allahın izniyle, Türkiye'yi bölmek, parçalamak, geriye götürmek isteyenlerle kararlı bir şekilde mücadelemizi sürdüreceğiz. Dünyada hem Cumhurbaşkanımız hem de ülkemize yönelik saldırıların artmasının temel sebebi budur. Türkiye'de Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti hükümeti başarılı olmasında halklar batarsa batsın diyen birileri var. Ama bunlar tarih boyunca her zaman olmuştur. Edirne, Bulgarlar tarafından işgal edildiğinde Enver Paşa Edirne'yi kurtarmaya gidiyor. O zaman dediler ki, Edirne'ye Enver gireceğine Bulgar girsin. Şimdi de Türkiye'yi Recep Tayyip Erdoğan ayakta tutuyor, daha ileriye götürüyor. Bundan rahatsız oluyorlar. Neredeyse 'Türkiye'nin birliği beraberliği, bekası olmasında, bu Recep Tayyip Erdoğan'dan kurtulalım' diyen bir anlayışı hepimiz tarafından görülüyor. Ama bu ülke 80 milyonuyla, bu ay yıldızlı bayrağı şaha kaldırarak, yürümeye devam edecektir.

Terörle mücadeleye bakın... Bütün güvenlik güçlerimiz hükümetimizin kararlı iradesiyle bu mücadele başarıyla devam ediyor. Bütün terör gurupları ülkemizi terk edene kadar bu mücadele devam edecek. Devletimiz, milletin bekası için bu mücadeleyi veriyor. Hukuk ve adalet sınırları içerisinde FETÖ ile mücadele devam ediyor. Birileri rahatsız oluyor. Ama biz Türkiye'yi sokakta bulmadık. Asla bu mücadelede durmayacağız, hainlere geçiş izni vermeyeceğiz" diye konuştu.