Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Flash Flash Flash... </br>Saffet Akkoyun'dan Önemli Açıklamalar
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Flash Flash Flash...
Saffet Akkoyun'dan Önemli Açıklamalar

Flash Flash Flash... </br>Saffet Akkoyun'dan Önemli Açıklamalar
Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, gazetemizin genel yayın yönetmeni Emre Güner'i telefonla arayarak, forma reklamı konusunda açıklamalarda bulundu.
22.08.2017 / 19:46


Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, gazetemizin genel yayın yönetmeni Emre Güner'i telefonla arayarak, forma reklamı konusunda açıklamalarda bulundu.

SAFFET AKKOYUN'UN AÇIKLAMALARI:

Sarıyer Spor Kulübü'ne güzel hizmetlerde bulunmuş iki önemli isim olan Hakan Şengül ve Serkan Torun, bir yönetici arkadaşımızın vasıtasıyla futbol takımımızın forma göğüs ve sırt reklamları için teklif sunmuşlardır. Yapılan teklif paket halinde göğüs ve sırt reklamı olarak sunulmuştur. Ancak Sarıyer Spor Kulübü olarak, Spor Toto Teşkilatı ile forma sırt reklamı için iki yılllık sözleşmemiz devam etmektedir. Bunun dışında göğüs reklamı için ise olumlu görüşmelerde bulunulmuş fakat ödeme tarihi konusunda anlaşma sağlanamamıştır. Hakan Şengül, forma göğüs reklamının ödemesini Kasım ve Aralık aylarında gerçekleştireceğini beyan etmiş bulunmaktadır. Biz Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, gerçekleştirmiş olduğumuz transferler ve giderlerimizden dolayı ödemenin en geç Ekim ayının 10'un da gerçekleşmesi gerektiğini kendilerine ifade ettik. Bu konuşmaların akabinde Şengül ve Torun'un dışında hiç bir firmayla görüşmemiz olmamıştır. Bugüne kadar kendilerini beklememize rağmen kulübümüze olumlu veya olumsuz hiç bir dönüş sağlanmamıştır. Konunun tüm ayrıntısıyla açıklaması budur. Hakan Şengül ve Serkan Torun, kulübümüze vermiş oldukları hizmetlerden dolayı her zaman teşekkürü hak etmişlerdir.

Sarıyer camiası olarak birlik beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, iki değerli arkadaşımızın kulübümüze destek olmak istemeleri ve daima yanımızda olmaları bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu Adına, TFF 2017-2018 Futbol sezonunun tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyor, birliğimizi ve beraberliğimizi sonuna dek muhafaza etmemiz gerektiğini bir kez daha önemle hatırlatmak istiyorum. Tüm Sarıyer Halkına Sevgi ve Saygılarımı Sunuyorum.