Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Şengül ve Torun'un Sarıyer'e Hizmeti Neden Engelleniyor?
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Şengül ve Torun'un Sarıyer'e Hizmeti Neden Engelleniyor?

Şengül ve Torun'un Sarıyer'e Hizmeti Neden Engelleniyor?
Sarıyer Spor Kulübü'ne destek verecek insanların önü tıkanmaya devam ederse, yarınlarımız maalesef yok olur gider.
20.08.2017 / 22:02


Sarıyer Spor Kulübü'nün geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği balo öncesi, bir kulüp yetkilisi Şengül ve Torun'a telefon açarak 'iki bin lira değerinde davetiye alarak kulübe destek olur musunuz' diyor! Uzun yıllar kulübe yüzbinlerce lira maddi ve manevi büyük desteklerde bulunan kulübün eski yöneticileri Hakan Şengül ve Serkan Torun, kendilerine teklif edilen bu nezaketsiz yaklaşım karşısında öyle birşey yapıyorlar ki, 'Sarıyerlilik bu olsa gerek' dedirtecek bir teklifle cevap veriyorlar. Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan, geçen sezonun başında istifa eden iki yönetici Şengül ve Torun, sahibi oldukları şirketlerin, Sarıyer'e göğüs ve sırt reklamı vererek kulübe maddi destek sağlamak istediklerini bildiriyorlar.SARIYER YÖNETİMİ ÖNCE KABUL EDİYOR, SONRA VAZGEÇİYOR!

Sarıyer yönetimi teklifi önce kabul ediyor. Hatta protokol reklam sözleşmesi kulüp tarafından mail olarak gönderiliyor. Her şey bitti, göğüs ve sırt reklamları tam sonuçlandı derken, bir anda Sarıyer yönetiminden ilginç bir teklif geliyor. Göğüs ve sırt reklamı anlaşmasını yapalım ama resmi olmasın. Reklam sözleşmesi yapmayalım deniyor. Amatör takımlarda dahi göremeyeceğimiz büyük bir skandal yaşanıyor. Sözleşmesi yapılmayan bir forma reklamı, her iki tarafında hukuksal olarak zor durumda kalmasını sağlayacak olmasına rağmen bu konuda ısrar ediliyor. Ardından Sarıyer yönetiminden bazı kişilerin devreye girmesiyle, Hakan Şengül ve Serkan Torun'a bir açıklama yapılmaksızın reklam anlaşmasını yapamayacakları bildiriliyor.SARIYER'E HİZMET ETMEK, DESTEK ÇIKMAK YASAK MI?

Yönetim kurulunda olmamalarına rağmen, her daim Sarıyer Spor Kulübü için çırpınan, maddi manevi hiç bir şey esirgemeyen Şengül ve Torun'a karşı yapılan bu nezaketsiz ve haset davranış, yenilir yutulur cinsten değil. Sarıyer'de başkanlık yapmış, yöneticilik yapmış yüzlerce insan olmasına rağmen, bu isimlerden çok azınlık bir grup Sarıyer'e maddi imkan sağlıyor. Bu kadar vahim bir durumdayken ve maddi sıkıntı çekerken, Şengül ve Torun'un altın tepsiyle sunduğu maddi desteği geri çevirenler kesinlikle büyük bir yanlış yapmışlardır. Ve kafalarda önemli soru işaretleri bırakmışlardır! Sarıyer Spor Kulübü'ne destek verecek insanların önü tıkanmaya devam ederse, yarınlarımız maalesef yok olur gider.

Sarıyer Spor Kulübü için var güçleri ile yıllarca gönülden çalışan Hakan Şengül ve Serkan Torun'a yapılan bu yanlış, tüm Sarıyer camiasına yapılmıştır. Çünkü bu iki isim yalnızca Sarıyer'in başarısını düşünüyorlar. Sarıyer yönetimi için çok fazla söze gerek yok... Durum ortada. Ancak, inşallah bunun altından basit bir kıskançlık hikayesi çıkmaz. Bizden 
söylemesi!