Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer CHP'den Demokrasi Şöleni
Sarıyer Sahilde Ölü Yunus Bulundu
Sarıyer'de İlginç Kaza...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer CHP'den Demokrasi Şöleni

Sarıyer CHP'den Demokrasi Şöleni
CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz Muhtarlık Bölgesi Delege Seçimleri ile ilgili gazetemize ve sosyal medya Hesabından önemli açıklamalarda bulundu.
16.08.2017 / 17:49


CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı Muhtarlık Bölgesi Delege Seçimleri Takvimini açıkladı. CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz Konuyla ilgili gazetemize ve sosyal medya Hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz "Sarıyer'de Demokrasi Şöleni Başlıyor!" başlığı ile sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada , Sarıyer Muhtarlık Bölgesi delege seçimleri için takvimi açıkladı ve seçimlerde görev alacak Yönetim Kurulu üyelerini görevlendirdi.

Mehmet Deniz basın açıklamasında şöyle dedi. "Ülkemizde parti içi delege seçimlerini mahallelerde üyeleri ile yapan tek partiyiz. Tek partili hayattan çok partili sisteme geçilmesini sağlayan, Demokrasinin ve adaletin yeşermesi için bir asıra yakın mücadele eden Cumhuriyet Halk Partisi kongre takvimi başladı."

9 Eylül'de Başlayacak

Mehmet Deniz Eylül ayı boyunca yapılacak deleğe seçimleri ile ilgili "Şölenimiz İzmir'in kurtuluş ve partimizin kuruluş tarihi olan 9 Eylül de başlayacak, 38 mahallede devam edecek ve 30 Eylül’de son bulacak. dedi.

Cumhuriyet Mahallesi'nde Başlayacağız

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz Deleğe seçimlerine ilk olarak Cumhuriyet Mahallesi'nde başlayacaklarını dile getirdi "Cumhuriyet mahallesinde başlamamızın da bizim için ayrı bir önemi var." diyerek vurguladı.

Vatandaşlarımızı Sürpriz Etkinliklerle Karşılayacağız

Mehmet Deniz ayrıca Mahallelerde vatandaşlar oy kullanırken vatandaşlarımızı çeşitli sürpriz etkinliklerle karşılayacağız açıklamasını yaptı. Sözlerine devam eden Deniz "Mahallelere sandık konularak delegelerin seçim takvimi, seçim yapılacak yerlerin adresleri, tarihleri ve görevli ilçe yöneticilerinin yer aldığı tablomuz aşağıda bilginize sunulmuş olup, Demokrasi ve adalet şölenimize bütün Sarıyerlileri bekliyoruz." dedi.


***Resmin Üzerine Tıklayarak Büyük Halini Görebilirsiniz