Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Kılıçdaroğlu Sarıyer'de iftar'a katıldı
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kılıçdaroğlu Sarıyer'de iftar'a katıldı

Kılıçdaroğlu Sarıyer'de iftar'a katıldı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Belediye tarafından düzenlenen mahalle iftarına katıldı
29.08.2012 / 18:09


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Sarıyer Belediyesince Merkez Mahallesi Sarıyer İlköğretim okulu bahçesinde düzenlenen Mahalle İftarına geldi. Vatandaşların oldukça yoğun ilgi gösterdiği Kılıçdaroğlu'na yaklaşabilmek için vatandaşlar büyük çaba gösterdi.

Sarıyer İlköğretim Okulu'nun bahçesindeki iftarda, CHP Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin ve Faruk Loğoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Teşkilatı temsilcileri, CHP'nin İstanbul İl Genel Meclisi üyeleri ile CHP gençlik ve kadın kolları temsilcileri de yer aldı.

Çeşitli dernek ve kulüplerin temsilcilerinin de katıldığı iftarda, Sarıyer Spor Kulübü yöneticileri tarafından Kılıçdaroğlu'na kulübün flaması ve atkısı hediye edildi.

İftarda bir kadın Kemal Kılıçdaroğlu'na yemek ikram ederken, bazı vatandaşların çocuklarını Kılıçdaroğlu'nun yanına götürerek fotoğraf çektikleri görüldü.

İftar alanından ayrılırken vatandaşların yoğun ilgisi izdihama dönüşünce, Kılıçdaroğlu makam aracına güçlükle ulaştı. Halk iftarına yaklaşık 5 bin kişi katıldı.