Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Yönetiminden Başkan Genç’e Ziyaret
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Yönetiminden Başkan Genç’e Ziyaret

Sarıyer Yönetiminden Başkan Genç’e Ziyaret
Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun önderliğinde gerçekleşen ziyarette, yönetim kurulunun yanı sıra teknik heyet ve futbolcularda hazır bulundu.
23.07.2017 / 13:59


Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun önderliğinde gerçekleşen ziyarette, yönetim kurulunun yanı sıra teknik heyet ve futbolcularda hazır bulundu. Başkan Saffet Akkoyun, As Başkan Ali Genç, yönetim kurulu üyeleri Atilla Günorta, Arif Odabaşı, Kadir Demir, Bayramali Koçoğlu, kulüp müdürü Şeref Ayer ziyarette yer alırken, Sarıyer Belediye meclis üyesi ve Spor Komisyonu Başkanı Musatafa Bakır’da ziyarete katılanlar arasındaydı. Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e kahve takımı hediye etti. Karşılıklı güzel temennilerin bulunulduğu görüşmede Başkan Şükrü Genç “Türkiye’nin neresine gidersem gideyim, önce Sarıyer Spor Kulübü’nü soruyorlar bana. Türkiye'nin gerçek bir spor kurumu ve markası olduğumuzu hiçbir zaman unutmamalıyız. Başarılı olmak için birlikte hareket etmeyi ve öncelikle arkadaş olmayı sağlamalıyız. Futbolcuların bireysel yetenekleri çok önemli. Ancak her şeyden önemlisi takım olabilmektir. Bu bağlamda yeni sezon öncesi hepinize başarılar diliyorum. Her zaman yanınızda ve arkanızda olacağımı bilmenizi istiyorum. Gerçekleştirmiş olduğunuz bu nezaket ziyareti için çok teşekkür ederim” şeklinde bir konuşma gerçekleştirdi.BAHRİ KAYA: BAŞARILI OLACAĞIMIZDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN Sarıyer Teknik Direktörü Bahri Kaya ise yaptığı kısa açıklamada “sezona iyi hazırlanıyoruz. Kadromuzu büyük ölçüde koruyarak yeni takviyeler gerçekleştiriyoruz. Nevşehir kampında çok çalışacağız. Kamptan döndüğümüzde ligin başlamasına daha 15 günlük bir zamanımız olacak. Bu süreleri en verimli, en donanımlı şekilde yaşayacağız. Kadromuza katacağımız yeni isimlerden sonra artık iş bize kalıyor. Bizde teknik heyet ve futbolcular olarak Sarıyer camiasına layık bir şekilde hizmet edeceğiz. Başarılı bir sezon geçirmek adına tüm bilgi ve birikimimizi kullanacağız” diye konuştu.

SERDAR KULBİLGE:KENDİMİ ÇOK GENÇ HİSSEDİYORUM
Sarıyer’in yeni transferi tecrübeli kaleci Serdar Kulbilge ise yaptığı konuşmada “şimdi muhakkak benim yaşımla ilgili bazı konuşmalar yapılıyordur. Ancak şunu ifade etmeliyim ki, kendimi çok ama çok genç hissediyorum. Profesyonel anlamda daha yıllarca futbolun içinde olacak enerjiyi kendimde hissediyorum. Beni Sarıyer’e transfer eden başkanımız Saffet Akkoyun ve hocamız Bahri Kaya’ya bir kez daha teşekkür ederim. Kesinlikle güvenleri boşa çıkmayacaktır” ifadelerini kullandı.

NOT: Nevşehir kampı dönüşü, Sarıyer Belediyesi’ne ait olan “Sevgi ve Barış” isimli gezi teknesi ile Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu, teknik heyet ve futbolcuların yer alacağı bir boğaz gezisi için Başkan Şükrü Genç’ten izin alındı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve kurmaylarınında yer alacağı gezide, sezon öncesi futbolculara moral aşılanması hedefleniyor.