Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ne Vatan, Ne Millet, Ne Adalet... Sadece Şov İçin Yürüdüler!
Sarıyer Sahilde Ölü Yunus Bulundu
Sarıyer'de İlginç Kaza...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ne Vatan, Ne Millet, Ne Adalet... Sadece Şov İçin Yürüdüler!

Ne Vatan, Ne Millet, Ne Adalet... Sadece Şov İçin Yürüdüler!
Sarıyerli iş adamı, AK Partili Başar Biberoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün sonlanacak olan yürüşü için çok sert açıklamalarda bulundu.
09.07.2017 / 11:38


Sarıyerli iş adamı, AK Partili Başar Biberoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün sonlanacak olan yürüşü için çok sert açıklamalarda bulundu. BAŞAR BİBEROĞLU: Adalet yürüyüşü nedir Allah aşkına! Ülkemiz adaletsiz bir ülke değil. Ana muhalefet lideri yürüyüşle adalet arıyor, bugün Maltepe meydanında adalet isteyecek... Bu tamamen şovdan ibaret bir eylemdir. Çünkü gerçek siyasetçi halka samimi olur. İtiraz ettiğin ne varsa mecliste çıkar söylersin. Mitingler düzenlersin. Yürüyüş nasıl bir zihniyettir! Bir siyasetçi olarak mecliste kafanda soru işareti olan konuları dile getirirsin, bunun mücadelesini verirsin, halkın karşısında konuşursun ama bu şekilde yürüyerek insanları provoke etmek çok tehlikeli bir eylemdir. Çok şükür sağ salim bugün bitiyor bu yürüyüş. Çünkü bu yürüyüş yüzünden insanlar işlerine geç kaldılar, ambulanslar hastaneye geç ulaştı, trafik yüzünden bir de insanların ciddi tepkisine maruz kaldılar.

VATANA İHANET EDENE SAHİP ÇIKMAK, ADALET MİDİR?

Buna benzer daha bir çok sorunlar oldu. Bu yürüyüş eylemi insanları ayrıştıran ve kutuplaştıran bir eylemdir. Bana hiç doğru gelmiyor. Bunun tamamen şov amaçlı olduğunu düşünüyorum. Her zamanki şeyler, bunlar sadece başka amaçlarda hizmet için varlar. Ben Türkiye için bir şey düşündüklerini, Türkiye için bir şey istediklerini, iyiye dair bir şey istediklerine inanmıyorum. Çünkü bugüne kadar bunun hiçbir ibaresini görmedik. Türkiye'ye ihanet içinde olan kim varsa, Türkiye'ye karşı kim varsa bağırlarına bastılar. Bunları hep gördük, belgeleri de var gördüğümüz başka vahim olaylarda var.

Dolayısıyla bunu da bir şov haline getirdiler. Ana muhalefet liderini anlamak mümkün değil, ben onu hiçbir zaman da anlamış değilim ve son derece kınıyorum.

Bu provokasyonların çoğu CHP'nin içinden geliyor.

Bunun adı adalet yürüyüşü değil, şov yürüyüşüdür. CHP'nin yeni şovudur. CHP'nin Türkiye lehine çalıştığını hiç görmedik. Hep alehine çalışıyor. Sen gidip kendi ülkeni başka ülkelere şikayet eden bir adamsın, nasıl oluyorda ülkende adalet yokmuş gibi ülkeni, dış güçlere rezil etmeye kalkışıyorsun.. Meşhur atasözü vardır. " kol kırılır, yel içinde kalır." Bizim kavgamız içerde olur ama dışarıya kenetleniriz. CHP, Türkiye nin düşmanı gibi davranıyor, dostu gibi davranmıyor.

Ana muhalefet lideri başka amaçlara başka insanlara hizmet ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun yapması gereken, iktidar partisinin hizmetlerini övmektir. Eksik ve başarısız durumlarda ise eleştirisini gerçekleştirmesidir. İktidar partisi 15 yıldır hep kotü şeyler mi yaptı?

Kılıçdaroğlu'nun bir defa bile olsa hiç AK Parti'nin yaptığı bir hizmeti övdüğünü gördünüz mü? Halka yapılan hizmete karşı çıkıyor! Sen kimin partisisin, sen kimin milletvekilisin, hangi amaca hizmet ediyorsun? Bu şekilde ne parti, ne de liderlik olur.

Ne vatan, ne millet, ne adalet... Sadece şov için yürüdüler!