Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MARTI SAHAYA İNDİ...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı
Kar ve Yağmur Tüm Yurdu Saracak
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MARTI SAHAYA İNDİ...

MARTI SAHAYA İNDİ...
Sarıyer'de 2017-2018 Sezonu hazırlıkları dün akşam yapılan ilk antreman ile başladı.
07.07.2017 / 12:50


Sarıyer'de 2017-2018 Sezonu hazırlıkları dün akşam yapılan ilk antreman ile başladı. Henüz beklenen transferlerin gerçekleşmemesinden dolayı kadro eksikliği ciddi anlamda göze çarptı.

Teknik heyet ve futbolcuları ilk antremanda yalnız bırakmayan ve sezon öncesi yanlarında olan Sarıyer Spor Kulübü As Başkanı Ali Genç, teknik heyet ve futbolculara özel bir konuşma gerçekleştirdi. Genç yaptığı konuşmada "kulübümüz kendinden emin bir şekilde yoluna devam ediyor. Bu sezon tek hedefimiz birinci lige çıkmak olacaktır. Başta tecrübeli hocamız Bahri Kaya ve teknik heyetimize güvenimizin tam olduğunu belirtmek isterim. Yeni transferlerle güçlenecek olan takımımız, ana omurgasını muhafaza ederek, ilk defa istikrarlı, birbirini daha iyi tanıyan bir ekip olacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni oyuncu arkadaşların aramıza katılacağının bilgisini de vermek isterim. Yönetim olarak takımımızın maddi ve manevi yanındayız. Hayırlı bir sezon diliyorum... Allah hepimizin yardımcısı olsun" şeklinde bir konuşma yaptı.

Antreman sonunda As Başkan Ali Genç'in, teknik heyet, futbolcular ve görevlilere ikram ettiği baklavalar büyük bir keyifle tüketilirken, bu ikram, takım içinde ayrı bir moral kaynağı oldu.