Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ramazan Paylaşmaktır </br>11 Ayın Sultanı Dolu Dolu Yaşandı
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ramazan Paylaşmaktır
11 Ayın Sultanı Dolu Dolu Yaşandı

Ramazan Paylaşmaktır </br>11 Ayın Sultanı Dolu Dolu Yaşandı
AK Parti Teşkilatı, Ramazan ayı boyunca çeşitli etkinlikleriyle mübarek ayın Sarıyer halkı için en güzel şekilde geçmesine vesile oldu.
24.06.2017 / 22:07


AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih BAYRAKTAR önderliğinde AK Parti Teşkilatı, Ramazan ayı boyunca gece gündüz demedi yardımlaşmayı, iyiliği, kardeşliği, komşuluğu ve paylaşmayı gözeterek, mübarek ayın Sarıyer halkı için en güzel şekilde geçmesine vesile oldu.

2017 yılı Ramazan ayında Sarıyer’de büyük bir huzur ve mutluluk yaşandı. Barışın, huzurun ve hoşgörünün adresi haline gelen Sarıyer’de yetimler, engelliler, kimsesizler, yaşlılar, çocuklar, hastalar ve ihtiyaç sahipleri AK Parti tarafından yine unutulmadı.

Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, cömertliğin, yardımseverliğin kalplerde yeşerdiği mübarek Ramazan ayı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Sarıyer’de coşku ve heyecan içinde idrak edildi. Ramazan ayının manevi atmosferine uygun, halk odaklı projelerle yıllardır Sarıyer halkına, yetimlere, engellilere, kimsesizlere, yaşlılara, çocuklara, hastalara, ihtiyaç sahiplerine destek çıkan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, bir Ramazan’ı daha Sarıyer halkıyla iç içe geçirmenin mutluluğunu yaşadı. İyiliği, kardeşliği, komşuluğu ve paylaşmayı gözeten AK Partililer, on binlerce insana iftar ve sahur sofraları kurdu. Dostluğun, kardeşliğin ön plana çıktığı Ramazan ayı nedeniyle

her gün, her akşam ayrı bir mahallede sokak iftarları düzenlendi, sahur sofralarına konuk olundu. Ramazan boyunca gerçekleştirilen iftarlarla, komşular iftarda bir araya getirilerek Ramazan’ın birlik beraberliği yaşatıldı. Sarıyer’in her noktasında on binlerce Sarıyerli aynı sofrada iftar açmanın maneviyatını tattı. Özenle hazırlanan iftar sofralarına katılan vatandaşlara yemekler, sıra bekletilmeden tamamen hijyenik tabaklarda ikram edildi.

SAHUR SOFRALARINDA DA BİR ARADA

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve ekibi, iftar sofraları ile başlayan Ramazan etkinliklerini sahur sofraları ile sonlandırdı. Başkan Bayraktar, son 3 yıldır olduğu gibi bu yılda mahalle sakinleri ile kurulan sahur sofralarında vatandaşlarla birlikte oruca niyetlenmenin mutluluğunu yaşadı.BİNLERCE YARDIM PAKETİ DAĞITILDI

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, ayrım gözetmeksizin tüm Sarıyer halkının özellikle “Kimsesizlerin Kimsesi” oldu. İlçedeki kimsesizlerin, yetimlerin, yaşlıların, çocukların ve ihtiyaç sahiplerinin her türlü ihtiyacını karşılayan Başkan Bayraktar, Ramazan ayında da onları unutmadı ve yalnız bırakmadı. Yetimlerin, kimsesizlerin ellerinden tutmak, başlarını okşamak ve mahzun yüreklerini ısıtmanın hizmetin en güzeli olduğuna inanan Bayraktar, ilçenin yetimlerine kimsesizlerine Ramazan’da da şefkat kucağını açtı. Ramazan’dan önce ihtiyaçlılara yardımlar dağıtan Bayraktar, Ramazan’da binlerce kişiye Ramazan yardım paketi ulaştırarak gönüllerde taht kurdu.ESKİ RAMAZANLAR YENİDEN YAŞATILDI

Sarıyerliler, konserler ve tiyatro gösterileri yerine, kuran ve dualar ile Ramazan ayını yaşamanın huzuruna erişti... Eski zamanların tadı damaklarda kalan Ramazan ayı ibadetlerine duyulan özlemle hazırlanan etkinlikler, vatandaşların yoğun katılımıyla Sarıyer’in bir çok mahallesindegerçekleşti.