Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Hürriyet Muhabirine Gasp Davasında Tutuklama
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Hürriyet Muhabirine Gasp Davasında Tutuklama

Hürriyet Muhabirine Gasp Davasında Tutuklama
Tuba Büyüküstün'le Görüntülenen Ünlü İşletmeci Umut Evirgen Tutuklandı
23.06.2017 / 17:08


Adı Tuba Büyüküstün'le aşk dedikodularına karışan işletmeci Umut Evirgen, fotoğraflarını çeken gazetecinin fotoğraf makinesini gasp etmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Adı Tuba Büyüküstün ile aşk dedikodularına karışan işletmeci Umut Evirgen ile çifti görüntüleyen gazetecinin fotoğraf makinesini gasp eden iki şüpheli 'yağma' suçundan tutuklandı. Tuba Büyüküstün hakkında herhangi bir işlem başlatılmadığı öğrenildi.FOTOĞRAF MAKİNESİNİ GASP ETMİŞLERDİ

Tuba Büyüküstün, adının aşk dedikodularına karıştığı işletmeci Umut Evirgen'le geçtiğimiz pazar günü öğle saatlerinde Emirgan'da görüntülenmişti. Olayın ardından Evirgen'in korumaları olduğu iddia edilen 2 kişi Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak'ın içinde olduğu aracı kovalamaya başlamış, aracın önünü keserek silah zoruyla Bayrak'ın fotoğraf makinesini gasp etmişti.EVİRGEN VE KORUMALARI GÖZALTINA ALINDI

Bayrak'ın olay sonrası Sarıyer Asayiş Büro Amirliği'ne giderek Evirgen ve korumalarından şikayetçi olması üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları olduğu iddia edilen Doğan Akbaş ile Ahmet Fatih Baltacı gözaltına alındı.

TUTUKLANIP CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Dün akşam saatlerinde Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edilen Umut Evirgen ve diğer iki şüpheli çıkarıldıkları mahkemece "nitelikli yağma" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında ise herhangi bir işlem yapılmadığı öğrenildi.