Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Saffet Akkoyun'un Tecrübesi Seneye Bize Şampiyonluğu Getirir
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Saffet Akkoyun'un Tecrübesi Seneye Bize Şampiyonluğu Getirir

Saffet Akkoyun'un Tecrübesi Seneye Bize Şampiyonluğu Getirir
Sarıyer Spor Kulübü Eski Başkanı Hayati Kaptanoğlu, gazetemize çok önemli açıklamalar yaptı.
25.05.2017 / 12:23


Sarıyer Spor Kulübü Eski Başkanı Hayati Kaptanoğlu, gazetemize çok önemli açıklamalar yaptı. Kaptanoğlu yaptığı konuşmada "yeni tüzüğümüze göre iki yıllık yönetimler seçildiğinden dolayı bu sene kongre arayışlarına gerek görmüyorum. Olaganüstü kongreye zorlayarak yeni başkan bulma gayretinde olanlara da hayret ediyorum. Kulübü takip eden biri olarak mevcut başkanımız Saffet Akkoyun'u başarılı buluyorum ve devam etmesini bekliyorum. Şunu kesinlikle bilmemiz gerekir.

ÖNÜMÜZ AYDINLIK, BU SENE FARKLI OLACAK

Dışarıdan gelen, kulübün tozunu ve havasını yutmamış başkanlar hep kaos yaratmışlar ve bir dönemden sonra kaçıp gitmişlerdir. Yeni adayların en az bir dönem kulüp yönetiminde bir stajerlik geçirme erdemliğini göstermeleri gerekir. Bu olayların menfaatine bir uygulama anlayışıdır. Bu bir liyakat usulüdür. Büyük kulüpler hep böyle yapmaktadır. Artık kulübe üye bile olmayan yeni macera peşinde olan başkanlar istemiyoruz. Ben kural koyucu değilim. Bu uygulama artık bu kulüpte kültürleşmelidir" dedi. Gelecek sezon yapılanmasıyla ilgili de konuşan Kaptanoğlu" Saffet Akkoyun'un tecrübesi gelecek yıl şampiyonluğu getirir. Zaten onun hedefi de bu. Yani gelecek on yılların başkanıdır Saffet bey. Taraftara ve kanaat önderlerine ricam ona sahip çıkın ve moral verin.

Yönetimin, Bahri Hoca ile devam etmesi akılcıdır. Çünkü takımını tanıyor, takımın omurgası var ve korumak lazım. En az bir pivot santrafor ve iyi bir kaleci ile hedefe ulaşırız. Ancak geçen yıllara göre koşu mesafesini artıracak ve rotasyona müsait bir takım oluşturmak vazgeçilmezimiz olmalıdır.