Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ozan Tufan'a Maslak'ta kaçakçılık gözaltısı!
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı
Kar ve Yağmur Tüm Yurdu Saracak
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ozan Tufan'a Maslak'ta kaçakçılık gözaltısı!

Ozan Tufan'a Maslak'ta kaçakçılık gözaltısı!
Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan'ın söz konusu çeteden yasa dışı şekilde lüks araç temin ettiği iddia ediliyor. Ozan Tufan'ın ifadesi için Maslak'taki İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda ifadesi alındı.
23.05.2017 / 12:21

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü gümrük kaçağı otomobil' ve kaçak sigara soruşturması kapsamında 100 kişi bu sabah gözaltına alındı.İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin gözaltına aldığı isimler arasında Fenerbahçeli ünlü futbolcu Ozan Tufan da bulunuyor. Soruşturma kapsamında 46 galerinin mercek altına alındığı öğrenildi.Bu sabah İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı Örgütlü Suçlar Bürosu koordinesinde, gümrük kaçağı lüks otomobil sahiplerineyönelik kapsamlı bir operasyon yaptı. Soruşturma kapsamında çok sayıda adreste gözaltı yapıldı. Operasyon kapsamında 100 kişi gözaltına alındı.Soruşturmada adı geçen Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan da gözaltında bulunuyor. Ünlü futbolcunun söz konusu çeteden yasadışı şekilde lüks araç temin ettiği iddia ediliyor. Ozan Tufan'ın ifadesi için Maslak'taki İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'na getirildiği belirtiliyor.

Sabah saatlerinde yürütülen operasyon kapsamında çok sayıda lüks otomobile el konuldu. Ozan Tufan'ın aracını bir arkadaşından aldığı iddia ediliyor. Kulüpten alınan gayri resmi bilgiye göre Ozan Tufan'ın aldığı aracın ilk sahibi ÖTV ücretini düşük gösterdiği için Ozan'ın ifadesi alınıyor.YENİ ALDIĞI MASERATİ Mİ BAŞINI YAKTI?

Ozan Tufan Mart 2017'de yeni aldığı belirtilen Maserati ile gündeme gelmişti. Söz konusu haberlerde "Ozan Tufan'ın yeni aldığı 750 bin lira değerindeki Maserati otomobiline nişanlısı ve kendi isimlerinin baş harflerinden oluşan 'SOT' plaka yazdırdığı" belirtiliyordu.

Soruşturmada, şüpheliler, 'resme evrakta sahtecilik', 'mühür sahteciliği', 'gümrük kaçakçılığı' ve 'sigara kaçakçılığı' ile suçlanıyor Soruşturma kapsamında 46 otomobil galerisinin mercek altına alındığı öğrenildi.