Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Gökan Zeybek: Bu Yodan Dönmeyeceğiz
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gökan Zeybek: Bu Yodan Dönmeyeceğiz

Gökan Zeybek: Bu Yodan Dönmeyeceğiz
Gökan Zeybek İBB Meclisi’ne gelmeden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Planlama Dairesi tarafından geri gönderilen Sarıyer’in planları ile ilgili “Bu yoldan dönmeyeceğiz” dedi.
04.05.2017 / 10:00

CHP Grup Sözcüsü Gökan Zeybek İBB Meclisi’ne gelmeden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Planlama Dairesi tarafından geri gönderilen Sarıyer’in planları ile ilgili “Bu yoldan dönmeyeceğiz” diyerek Sarıyer Belediye Meclisi'nin kararlı olduğunu sergiledi.

Sarıyer Belediye Meclisi İBB Meclisi’ne gelmeden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Planlama Dairesi tarafından geri gönderilen Sarıyer’in planları ile ilgili kararlı bir tutum sergiledi CHP’ Grup Sözcüsü Gökan Zeybek; “Bu yoldan dönmeyeceğiz” dedi. Mayıs ayı toplantısında ana gündem maddesi olarak yine Sarıyer’in tapu problemi imar ıslah planları vardı. Referandum çalışmalarından sonra İBB’nin meclis gündemine bile alınmadan Sarıyer Belediyesi’ne geri gönderilen planlarla ilgili mahalle kooperatifleri temsilcileri partilerin meclis gruplarını ziyaret etti. Toplantıyı izlemeye gelen mahalleliler, daha önce Sarıyer Belediye Meclisi’nden geçerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne iletilen imar ıslah planlarının geri gönderilmesine tepki verdilerGökan Zeybek: "Bu Konudaki Kararlılığımız Devam Ediyor”

CHP Grup Sözcüsü Gökan Zeybek imar ıslah planlarının İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından iade edildiğini belirterek, iade mektuplarının referandumdan iki gün sonra gelmesinin manidar olduğunun altını çizdi. İBB Planlama Dairesi tarafından planların iade edilemeyeceğini de sözlerine ekleyen Zeybek, “Bizim aldığımız kararları onama veya iade etme mercii İBB Meclisi’dir” dedi. Sözlerine devam eden Zeybek, “Belediye Başkanımızın da dediği gibi biz bu yola baş koyduk. CHP grubu olarak bu yoldan asla vazgeçmeyeceğimizi tekrar söylüyorum. Bu konudaki kararlılığımız aynen devam ediyor” açıklamasında bulundu.