Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyerli Özalemdar Galatasaray Divan Kurulu'na Damga Vurdu
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyerli Özalemdar Galatasaray Divan Kurulu'na Damga Vurdu

Sarıyerli Özalemdar Galatasaray Divan Kurulu'na Damga Vurdu
Sarıyer'in sevilen iş adamlarından Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Serhat Özalemdar Nisan ayı olağan divan kurulu toplantısında sert çıkışı ile güne damga vurdu.
13.04.2017 / 18:14

Sarıyer'in sevilen iş adamlarından Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Serhat Özalemdar'ın, Galatasaray kulübünün Nisan ayı olağan divan kurulu toplantısındaki sert çıkışı güne damga vurdu. Gayrettepe Dedeman Otel'de gerçekleştirilen toplantıda, kulüp başkanı Dursun Özbek ile yönetim kurulu üyeleri Cengiz Özyalçın, Nasuhi Sezgin, Eşref Alaçayır, İsmail Sarıkaya, Can Topsakal, Ural Aküzüm ve Hasan Murat Atay hazır bulundu. Divan kurulu başkanı İrfan Aktar, toplantının kapalı oturum olarak düzenlenmesini talep eden bir önerge bulunduğunu duyurdu. Yapılan oylamada, toplantının medya mensuplarına kapalı olarak gerçekleştirilmesi oy çokluğuyla kabul edildi.SERHAT ÖZALEMDAR SALONU TERKETTİ

Bu kararın ardından, medya mensupları salondan çıkarıldı. Bunun üzerine Galatasaray divan kurulu üyesi, Sarıyerli Serhat Özalemdar bu karara isyan etti. İrfan Aktar ile sözlü tartışma yaşayan ve alınan kararın çok yanlış olduğunu ifade eden Özalemdar "Halkın ve Galatasaraylıların haber alma hakkı var. Basın mensuplarına kilit vurarak, neyi amaçlıyoruz. Kapalı kapılar ardından ne konuşacağız, neyi gizleyeceğiz" diyerek büyük tepki gösterdi. Özalemdar, Divan Kurulu'nu da protesto ederek toplantı salonundan ayrıldı.