Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Mitinge Damga Vuran Olay... </br>Yaşlı Amca İçin Geri Döndüler
Sarıyer Sahilde Ölü Yunus Bulundu
Sarıyer'de İlginç Kaza...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Mitinge Damga Vuran Olay...
Yaşlı Amca İçin Geri Döndüler

Mitinge Damga Vuran Olay... </br>Yaşlı Amca İçin Geri Döndüler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımları ile Yenikapı'da gerçekleşen büyük İstanbul mitingine Sarıyer'den 4 gemi ile çıkarma yapıldı.
09.04.2017 / 10:51

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımları ile Yenikapı'da gerçekleşen büyük İstanbul mitingine Sarıyer'den 4 gemi ile çıkarma yapıldı. Sarıyer Merkezden 2, İstinye'den 2 olmak üzere toplam 4 gemi tıklım tıklım dolarak mitinge gitti. EVET diyen binlerce Sarıyerli mitinge katılırken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünürü ve aynı zamanda AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar'ın abisi olan Özdemir Bayraktar'da Sarıyer'den kalkan gemi ile mitinge katılım gerçekleştirdi. YAŞLI AMCAYI BIRAKMADILAR...

Miting yolculuğu sırasında ilginç ve bir o kadar da örnek bir gelişme yaşandı. Mitinge gitmek için Sarıyer İskelesi'ne gelen yaşlı bir adam, son geminin hareket edip yol aldığını görünce çok üzüldü. 150-200 metre kadar ilerleyen gemiye el sallayarak kendisini görmelerini sağlayan yaşlı amcaya, Başkan Salih Bayraktar kayıtsız kalmadı. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için diyen Bayraktar'ın talimatıyla gemi bu kez özel olarak tekrar iskeleye yanaştı ve yaşlı amcayı da alarak yola devam ettiler... Bu davranış AK Partinin sloganı olan 'BİZ BİRLİKTE TÜRKİYE'YİZ'in ne anlam ifade ettiğini anlatan çok önemli bir örnek oldu.