Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BU İŞTE YANLIŞ VAR...
Sarıyer'de Ambulansa Çarpan Araç Takla Attı: 2 Yaralı
Halkın Teveccühü Her Geçen Gün Artıyor...
2019'da Sanayiciye Destek Yağacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BU İŞTE YANLIŞ VAR...

BU İŞTE YANLIŞ VAR...
Sarıyer Yenigün Gazetesi Yayın Kurulu'ndan Kamuoyuna duyuru...
09.03.2017 / 23:41

Sarıyer Yenigün Gazetesi Yayın Kurulu'ndan Kamuoyuna duyuru...

S
arıyer Spor Kulübü, yerel basına kahvaltılı bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Yenigün Gazetesi olarak toplantıya dahil hiç bir bilgi sunmayacağız. Bunun sebebi eski başkanlardan olan ve kulübü büyük zarara uğratan Mehmet Akdağ'ın yalakalığını yapan kişinin gazeteci sıfatında toplantıya davet edilmesidir. Sarıyer'de kadınlara yaptığı tacizlerden dolayı adı tacizci sapık Gazeteci olarak anılan S.P Gazetesi'nin ahlaksız genel yayın yönetmeninin, toplantıya davet edilmesi Sarıyer halkı tarafından büyük tepkiye neden olmuştur.

Buna istinaden İstanbul Gazetem'in sahibi Sarıyerli Varol Kısa'nın basın toplantısına davet edilmemesi, manidar karşılanmış ve aynı oranda büyük tepkilere neden olmuştur.

Tüm bu gelişmelerin ardından Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak, Sarıyer Spor Kulübü Basın sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu'nu bir kez daha aklı selim hareket etmeye davet ediyoruz. Gerçekleşen basın toplantısını yok hükmünde sayıyor ve bundan böyle yapılacak tüm organizasyonların daha bilinçli ve onurlu gerçekleşmesini diliyoruz.

Saygılarımızla...