Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AK Parti </br>Okullara Kalite Getiriyor
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK Parti
Okullara Kalite Getiriyor

AK Parti </br>Okullara Kalite Getiriyor
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, okullar için tasarladığı “mutlu çocuklar ile kaliteli eğitim projesi” yine çok ses getirecek bir çalışmaya imza attı.
26.02.2017 / 16:09


AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, okullar için tasarladığı “mutlu çocuklar ile kaliteli eğitim projesi” yine çok ses getirecek bir çalışmaya imza attı. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar liderliğinde Sarıyer’de fark yaratan projeler sunan AK Parti teşkilatı bu kez Uskumruköy İlköğretim okulu’nu modernize etti. Okul müdürü Ali Altınyüzük’ün talep ve istekleri sonrası harekete geçen AK Parti’nin köylerden sorumlu Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı İlhan Bal, minik öğrencilerin daha kaliteli bir eğitim almaları için okulun ihtiyaçları üzerine bir rapor düzenledi. Bunun üzerine AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın talimatı sonrası Uskumruköy İlköğretim Okulu’nda büyük değişim başladı. Başkan Bayraktar, yardımcısı İlhan Bal ve Uskumruköy Ak Parti mahalle sorumlusu Adem Cin ile birlikte yüzleri bir kez daha güldürmek adına yola çıktı.

TÜM İHTİYAÇLAR KARŞILANDI

Öncelikle okulda eğitim gören tüm öğrencilerin eşofman ölçüleri alınarak, özel tasarım ile üst kalite eşofman takımları takdim edildi. Eşofman takımlarının üstünde yer alan Uskumruköy İlkokulu’nun logosunun unutulmaması ise ayrıca takdir gördü. Okulun ihtiyacı olan birçok spor aleti ile futbol, basketbol ve voleybol topları da okula teslim edildi. Ayrıca öğrencilerden gelen talep üzerine, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, okula 7 adet santranç takımı hediye etti. Okulun fotokopi makinası ve vs. gibi diğer ihtiyaçlarını da karşılayan Bayraktar ve heyetine, Uskumruköy İlkokulu Müdürü Ali Altınyüzük ve okulun öğretmenleri, tüm bu çalışmalardan dolayı AK Parti’ye teşekkür ettiklerini söylediler.

BAYRAKTAR: BİZ SİYASETÇİLER FAKTÖR OLMALIYIZ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ise yaptığı açıklamada “çocukların mutluluğu herşeye değer, bizlerde o günlerden geçtik. Anne babalar ve öğretmenler kadar biz siyasetçiler de onların gelişiminde faktör olmalıyız. Eğitim yalnızca ders kitaplarında olmaz. Çocuklar hayatın her alanında aktif rol oynamalıdır. Gelişen toplumlarda çocukların özgüvenli yetiştiklerini ve sosyal aktivitelerinden mahrum kalmadıklarını gözlemliyoruz. Bu açıdan baktığımızda tüm öğrencilerimizin okullarını ve derslerini daha çok sevmeleri ve hayatları ile barışık olmaları için biz AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı olarak göreve daima hazırız. Bize gelen talepleri mümkün olduğunca değerlendiriyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.