Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Trafik Magandaları Bahçeköy Yolu'nu Birbirine Kattı
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Trafik Magandaları Bahçeköy Yolu'nu Birbirine Kattı

Trafik Magandaları Bahçeköy Yolu'nu Birbirine Kattı
Sarıyer Bahçeköy'de üç trafik magandası hem kendilerinin hem de yolda seyir halinde gidenlerin hayatlarını tehlikeye soktu.
08.02.2017 / 09:06


Sarıyer Bahçeköy'de üç trafik magandası hem kendilerinin hem de yolda seyir halinde gidenlerin hayatlarını tehlikeye soktu. Yolda drift yapan magandalar, karşı şeritte de bu şovlarına devam edince o yönü kullanan sürücüler korku dolu anlar yaşadı. 

Sarıyer Bahçeköy Yolu üzerinde hafta sonu gezintiye çıkan vatandaşlar üç trafik magandası yüzünden zor anlar yaşadı. Dar olan yolda yanlama hareketi yaparak tehlikeli şov yapan magandalar, şovlarına karşı yönde de devam edince terör estirdi. Karşı yola geçerek drift yapan bir maganda son anda aracını toplayarak o yönden gelen araca vurmaktan kurtuldu.

Tüm bu yaşananlar ise cep telefonu kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde magandalar yanlama hareketi yapıp karşı şeride geçiyor. Bu sırada karşı şeritten gelen araç zor anlar yaşarken , araca vurmaktan son anda kurtuluyor.Ardından magandalar terör estirerek yollarına devam ediyor.