Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İhsan Süngü'den Teşekkür Mesajı
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İhsan Süngü'den Teşekkür Mesajı

İhsan Süngü'den Teşekkür Mesajı
Sarıyer'de Sevilip sayılan bir isim olan Şehit Şeker Aktaş Karakol Amiri İhsan Süngü terfi ederek Sarıyer İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığına getirildi. Yeni görevi dolayısıyla adeta tebrik yağmuruna tutulan İhsan Süngü, bir teşekkür mesajı yayınladı.
04.02.2017 / 09:45


Sarıyer'de Sevilip sayılan bir isim olan Şehit Şeker Aktaş Karakol Amiri İhsan Süngü terfi ederek Sarıyer İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığına getirildi. Sarıyer'de başarılı bir polis şefi olan İhsan Süngü yeni görevinde, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü olan Ercan Çamırcı'nın yardımcılığını yürütecek.

İHSAN SÜNGÜ: "TEŞEKKÜR VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM"

Yeni görevi dolayısıyla adeta tebrik yağmuruna tutulan İhsan Süngü, bir mesaj yayınlayarak "Yeni terfi ettiğim Sarıyer İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı görevimi haber alıp gerek telefonla, mesajla ve sosyal medya üzerinden paylaşımlarıyla kutlayan tebrik ve başarı temennilerini ileten tüm akraba, dost ve arkadaşlarıma tüm sevenlerime, hemşehrilerime teşekkür eder ve şükranlarımı sunarım."

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak bizde Sarıyer'in sevilip sayılan ve başarılı Emniyet adamı olan İhsan Süngü'ye Yeni görevinde başarılarının devamını diler tebrikederiz.