Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İhsan Süngü'den Teşekkür Mesajı
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İhsan Süngü'den Teşekkür Mesajı

İhsan Süngü'den Teşekkür Mesajı
Sarıyer'de Sevilip sayılan bir isim olan Şehit Şeker Aktaş Karakol Amiri İhsan Süngü terfi ederek Sarıyer İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığına getirildi. Yeni görevi dolayısıyla adeta tebrik yağmuruna tutulan İhsan Süngü, bir teşekkür mesajı yayınladı.
04.02.2017 / 09:45


Sarıyer'de Sevilip sayılan bir isim olan Şehit Şeker Aktaş Karakol Amiri İhsan Süngü terfi ederek Sarıyer İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığına getirildi. Sarıyer'de başarılı bir polis şefi olan İhsan Süngü yeni görevinde, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü olan Ercan Çamırcı'nın yardımcılığını yürütecek.

İHSAN SÜNGÜ: "TEŞEKKÜR VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM"

Yeni görevi dolayısıyla adeta tebrik yağmuruna tutulan İhsan Süngü, bir mesaj yayınlayarak "Yeni terfi ettiğim Sarıyer İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı görevimi haber alıp gerek telefonla, mesajla ve sosyal medya üzerinden paylaşımlarıyla kutlayan tebrik ve başarı temennilerini ileten tüm akraba, dost ve arkadaşlarıma tüm sevenlerime, hemşehrilerime teşekkür eder ve şükranlarımı sunarım."

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak bizde Sarıyer'in sevilip sayılan ve başarılı Emniyet adamı olan İhsan Süngü'ye Yeni görevinde başarılarının devamını diler tebrikederiz.