Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Zekeriyaköy'de Korkunç Kaza.!
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Zekeriyaköy'de Korkunç Kaza.!

Zekeriyaköy'de Korkunç Kaza.!
Sarıyer Belediyesi Temizlik İşlerine bağlı çöp kamyonundan düşen temizlik işçisi arkadan gelen başka bir aracın altında kalarak hayatını kaybetti.
18.01.2017 / 21:16


Zekeriyaköy'de korkunç bir trafik kazası yaşandı. Sarıyer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü‘ne bağlı çöp kamyonunda görevli temizlik işçisi Ramazan Hoşgör, kamyonunun arkasındayken dengesini kaybederek düştü, tam o esnada arkadan gelen başka bir aracın altında kalarak can verdi.

Korkunç olay Zekeriyaköy’deki, Sarıyer Market civarında yaşandı. Bir anlık dikkat dağınıklığı ile dengesini kaybedip yola düşen Ramazan Hoşgör, tam o sırada arkadan gelen başka bir aracın altında kalınca kurtarılamadı. Sarıyer Devlet Hastanesi'ne kaldırılan temizlik işçisi tüm yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Elazığ doğumlu olduğu ve Derbent’te yaşadığını öğrendiğimiz Hoşgör’ün, bu beklenmeyen ölümü tüm mesai arkadaşlarını şok ederek üzüntüye boğdu. Sarıyer Belediyesi yetkilileri ve mesai arkadaşları acı haberin duyulmasından sonra, cenazenin kaldırıldığı hastaneye akın ettiler.