Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Binanın Çatısı Başka Bir Evin </br>Bahçesine Uçtu
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Binanın Çatısı Başka Bir Evin
Bahçesine Uçtu

Binanın Çatısı Başka Bir Evin </br>Bahçesine Uçtu
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde bulunan Oltu Sokak üzerinde, sabahın erken saatlerinde, bir binanın çatısı şiddetli rüzgar nedeniyle başka bir evin bahçesine uçtu.
29.12.2016 / 18:46


Sarıyer'de de bir binanın çatısı şiddetli rüzgar nedeniyle başka bir evin bahçesine uçtu. Evlerinin kapısı komşularının çatısıyla kapanan aile içeride mahsur kaldı. Olayda şans eseri yaralanan olmazken, uçan çatının altında bir aracın kaldığı öğrenildi.EVİN KAPANMASINA NEDEN OLDU

Olay, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde bulunan Oltu Sokak üzerinde, sabahın erken saatlerinde meydana geldi. İstanbul'da gece saatlerinden bu yana etkili olan şiddetli rüzgardan etkilenen dört katlı bir binanın çatısı, bulunduğu sokağa ve başka bir evin bahçesine uçtu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve BEDAŞ ekipleri geldi. Bahçeye uçan çatı evin kapısının kapanmasına neden oldu. Binada mahsur kalanlar evin çatısına çıkarak, itfaiye ekiplerine yaralanmadıklarını, ancak içeride mahsur kaldıklarını iletti. İtfaiye ekipleri çalışmalarına devam ederken, BEDAŞ ekipleri de sokak üzerindeki akımı kesti.Olayı anlatan mahalle sakinlerinden Gülabi Azak, "Sabahın 6'sı gibi oldu. Evdeydik biz, gürültüye kalktık. Altında kimse yoktu, araba kalmış. Daha önce olmadı, hep başka yerlerdekileri görüyorduk" dedi. Başka bir görgü tanığı Muhsin Kurt ise "Binanın çatısı yeni yapılmıştı. Her tarafı açık, cereyan yapınca uçtu çatı" diye konuştu. İtfaiye ekiplerinin olay yerindeki çalışmaları tamamlanırken, uçan çatının kaldırılması için belediye ekipleri bekleniyor.ŞİDDETLİ RÜZGAR FSM'DE RÖMORK DEVİRDİ!

Şiddetli rüzgar nedeniyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde bir otomobile bağlı römork savrularak yan yattı. Römork karayolları ve polis ekipleri tarafından yoldan kaldırıldı.RÖMORK DEVRİLDİ

İstanbul'da sabah saatlerinde etkisini artıran şiddetli rüzgar nedeniyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü (FSM) üzerinde, Hasan Akkurt yönetimindeki otomobile bağlı tenteli römork savrularak bariyerlerin üzerine devrildi. Kaza nedeniyle FSM'de Anadolu'dan Avrupa yakasına geçişte trafik yoğunluğu yaşandı. Römork karayolları ekipleri ve trafik polislerinin müdahalesiyle çekiciye yüklenerekyoldankaldırıldı.